bugün

gereksiz. zaten çok sıkışan bir kadın, müsade isteyerek erkekler tuvaletini kullanabilir heryerde.

kabin olacaksa sıkıntı yok, sonuçta evde de herkes aynı yerde gideriyor hacetini. ama pisuvar olacaksa saçmalığın daniskası olur.
saçma yıllardır süregelen alışkanlık var. olmaz.
tuvaletler cinsiyetsizleşti,
insanlar cibilliyetsizleşti.
Medeniyeti çok yanlış anlamışlar..
değil odtü yü kazanmak barajı bile geçemeyen çomar tayfanın ülkenin zeka yuvasına saldırması kadar komik bir şey yok lan.

Oğlum bariz ezikliğinizi kanıtlıyorsunuz lan. Neden bu kadar ezikler bunlar.

Hatta dünya üzerinde bu kadar ezik organizmalar var mıdır bilemem.

O bok attıkları ODTÜ den mezun olan mühendis Aselsan da çalışıp bir şeyleri tasarladığında akp nin zaferi olur bu çomarlar tarafından....

yahu uzun adam ne etin memleketime ne ettin halkıma?
bence iyi olmuş ayrımcılık yapmamak lazım biz at'ız diye giremeyecek miyiz simdi bunu bir konuşalım ?
Allahım sana geliorum. Geri kafalı turnusolu demiş biri. Karşı çıkanlar geri kafalı oluyormuş yani. Ulan hıyar. ben ateist allahsızın tekiyim. eminim ahlak kuralları açısından da senden daha ufkum geniş. Bak ben Ahlak kurallarını tanımıyorum bile. Bi de demiş ki aynı tuvalete işeyemeyeceksen hayvandan ne farkın kalır kes at demiş. Bak cümlenin mantıksızlığına bak. Ulan donkafa. Donmuş beyin. O beynini çalıştır. Zaten kadın erkek tuvalet farkı olması hayvandan farkımız olduğu anlamına geliyor. Ama ben buraya da takılmıyorum. Ben zaten hayvandan çok da farkımız olmasın. Zaten hayvanız birbirimizin canına, ırzına kastetmeyelim etik olalım kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapmayalım yeter diyenlerdenim. Bunun dışında ahlak kavramı aramıyorum. Şimdi ben cinsiyetsiz tuvalete karşı çıkıyorum ama ahlak öğretisinden değil bu. Ben şahsen o tuvaleti kullanmak istemezdim. istemeyenlere saygı duyulmalı. Benim gibi adamlar o tuvaletleri kullanamaz. Ama ayrı olduğunda herkes tuvalet kullanır. Anladın mı dangoz.
Erkek sidigi les gibi kokar. Hangi narin kadin bunyesi o atsal kokuya dayanabilir.
Kizli erkekli catir çutur sıçış dönecek. Oha ya olaylar olaylar. Düşünsene yan tarafta hoşlandığın var ve sıçarken ses çıkmaması için gotunu sıkıyon, lol. Abi yok artık ya.
insanları her zaman gizlilik çekmiştir. böyle olması beyinlerini rahatlatacaktır.
Evdede tuvaletlerimiz cinsiyetsiz kimse kimseyi sikmiyor şükür.
Hijyen açısından baya sorunlar çıkacak. Bu zamana kadar alışılmış olarak yapılanların değiştirilmesi zor olacak gibi.
Dar kafalı bir insan hiç olmadım,hep saygı duydum ki saygı duyduğum şeyleride savundum. Ama bu biraz absürt komedi.
güzel bir uygulama destekliyorum. neden derseniz şimdi kızlar ve erkekler aynı yerde tuvaleti kullanacağı için birbirlerinden çekinecekler. pislik denilen şey olmayacak. küfürlü muhabbetler olmayacak. bunlar artıları. ama eksileriyse tacize ve röntgenciliğe açık olması. gerçi odtülü gençler o konuda rahatlardır.
birileri kaos istiyor herhalde ki bir ay önce olan olayı güncelmiş gibi servis etmişler sosyal medyaya.

öncelikle odtü'deki tüm tuvaletler değil sadece sosyal bilimler fakültesi'ndeki tuvaletler cinsiyetleştirildi.

ikinci olarak yıllardır evlerimizde kadın erkek tuvaletleri ayrı değil bu bir gerçek. kimse durup dururken misafir kızını tuvalette sıkıştırmıyor herhalde.

üçüncü olarak olaylar karışık aga ben valla bu lgbti+ hakları cart curt gıcık olan geri kafalı bir adamım ki medyada yer alıyor mu bilmiyorum ama bu tuvaletlerin cinsiyetleştirilmesini lgbti ciler istedi. valla hayatımda yolumun düşmeyeceği bir fakültenin tuvaleti cinsiyetsizleştirilse nolur cinsiyetsizleştirilmese nolur?

son olarak ülkede yapmamız gereken son şeyin kimin nereyi sıçması gerektiğini tartışmamız olduğunu düşünüyorum. saygılar...
Uygulamanın doğru-yanlış olması, işsizlik olması veya olmaması bir tarafa ama yorumlar çok komik lan. Birileri bu uygulamadan "fuhuş" "ahlaksızlık" gibi kavramlar çıkartıyor. Evladım onlar sizin bilinçaltınız herkesi kendiniz gibi zannetmeyi bırakın. Sizin zihniyetinizde insanlar mutlaka odtü'de de var, evet. Ancak siz varsınız diye bu uygulamadan vazgeçilecek değil.

Hayır eğer tuvaletlerde pislik sorunu varsa bunun kadını erkeği olmamalı, hepsi için medeniyetsizliktir, tuvaletler temiz tutulmalıdır. Bırakın duvarlara işeyip lavabolara sümkürmeyi bir zahmet.

Ha bir de şöyle bir durum var ki evrenin gerçekleri sizin kültürel dünyanızla sınırlı değil. Siz doğru kabul ettiğiniz için doğru veya siz kabul etmediğiniz için yanlış olmuyor olaylar. Doğru-yanlış, ahlaki-ahlaki olmayan gibi kavramlar özneldir. Tıpkı Romalıların kamusal alanda sıçmayı normal bulmaları ve bu yolla sosyalleşmeleri gibi.

milliyetçiler de uzak olsun yobazlar da, evet.
400 kişinin talebiyle yeniden cinsiyetlere göre ayrılacakmıdır diye merak uyandıran hadisedir şahsen iki türlüde beni germez.
Saçma uygulama eski köye yeni adet bunun dinle yada batılılaşma ile alakası yok bizim kültürümüzde böyle birşey yok.
Bu işte lgbtcilerin parmağı var gibi sanki.

bir de şunu düşündüm "400+ öğrencinin özgürce talebidir" deniliyor. tamam da bu 400 öğrencinin yüzde kaçı erkek acaba?

%98'i erkek felan ise büyük sorun. sonra hadise çıkar.

zevzevliği bir kenara bırakırsak,

ılımlı islamcıların ayaklanması ve paranoyaklaşmasına ise gerçekten ayrıca komik. Amerikan pastasındaki sahneler geldi herhalde aklınıza. sakin olun lan bir şey olmadı. altıüstü tuvaleti ortak kullanmak istiyorlarmış.

yapmışlar seçimlerini nasıl istiyorlarsa sıçsınlar.

herhalde din elden gidiyor muhabbetini temcit pilavi gibi tekrar gündem yapmaya da çalışmayacaksınız diye umuyorum.
(bkz: çok fena sikiş döndüğü düşünülen yerler)
dışarda karşı cinsten biri beklerken içerde nasıl osura osura sıçacaklar onu merak ettim. Ben utanırım lan.
Artık el ele tutuşup beraber sıçmaya gidersiniz. Hatta bi bakmışsın 2 kişi girilen tuvaletten 3. kişi adayıyla çıkmışsınız. Ülkeye acil reset atılması lazım yoksa iyice yaşanmayacak bir yer haline gelecek. Bu nedir amk.
odtü artık tamamen batılılaşmış. türkiye mi amerika mı belli değil
ahhahah bu ne lan böyle?
doğru tespittir.