bugün

zorbalar tarafından gerçekleştirilmiş büyük rezilliktir. en büyük suç ise bu arkadaşları kutuplaştıran kahrolası yöneticilerimizdedir. özgürlüğün direnişin kalbi olan odtü nün adını bu şekilde lekelemeye kimsenin hakkı yoktur.
Özgürlükçü olduğunu iddia eden kolpa gençliğin mahalle baskısıdır.
sözlüğün zeka seviyesini belli eden olaydır.

ulan videoyu götünüzle mi izliyorsunuz hala "başörtülü öğrenci" yazan, olayı başörtüsü zanneden var. yandaş medya olayı başörtülü oldukları için yapılmış gibi gösteriyor sizler de ya keko gibi atlıyorsunuz ya da aynı teşkilatın birer üyesisiniz.

başörtülü öğrencilere değil, öğrencileri cemaat yurdunda kalmaları için ikna etmek üzere kampüste her kayıt dönemi mesai harcayan, "öğrenci olmayan"(bu kısmı anlayamayan gerzekler için tırnak içine aldım) ve pek çok insanın hayatını karartmaya aday kızlara karşı yapılmış eylemdir. ayrıca eylem dediğimiz parmak atmak, dövmek, biber gazı sıkmak falan da değil. yanında üstü yazılı karton ile durmak sadece. o cemaate adam kazandırmaya çalışan kızların orada öğrenci olmadan durmaya hakkı varsa diğerlerinin hayli hayli hakkı var herhalde.

ufacık beyinleriniz almıyor sanırım; eğitim için gelinen bir yerde ideolojilerini yaymaya, siyasi çıkarlar için çalışmaya gelmiş insanlar bunlar. bunlar yüzünden nice parlak öğrencinin üniversite hayatı berbat oldu, bitti gitti.
ülkemizin geleceği biricik, devrimci, laik, eşitlikçi gençlerin sıçmığı.
(bkz: orantısız zeka) *
böyle devam edin. ne mal olduğunuzu biliyoruz da belki bilmeyenler de öğrenir.
rezillik filan değildir.

adamlar okullarında badem bıyık görmek istememiş, pilavlı sohbet duymamak istemiştir.

yüreğinize sağlık.

hem olayın faşistliği nerde lan, ellerinde kağıtlarla öylece durmuşlar, duyanda dayak atmışlar zannedecek.
haddini aşan bir olay olmuş. ancak gülen cemaatinin üniversiteden uzak tutulması gerekliliği sabittir. *
Siz ne kadar iğrenç, ne kadar gerizekalı insanlarsınız ! Yok abi yok müslüman bir ülkede başı kapalı ablalarımızın kardeşlerimizin uğradığı bu muamele kabul edilemez. Elin yunanı ermenisi sizden daha müslümandır.
ak gençliğe siktirin çekildiği eylemdir.
sizin ben canınızı yerim.
beyler bayanlar türbanlıya taciz falan göremedim ben. anladığım kadarıyla abla ve abi cemaat mensubu ve öğrenci toplamaya, bir nevi çalışma yapmaya gelmişler. odtü öğrencileri de gayet güzel bi şekilde protestosunu edip okuldan uzaklaştırmayı başarmıştır. tekrar söylüyorum orada türbanlı bir kıza taciz falan yok, cemaat için çalışanları, öğrenci toplamaya çalışanları protesto etmişler. h
ar fakiri, vicdan özürlü yaratıkların hoşuna giden rezillik.
siz bu kafada devam ettikçe sizlerin mazlum edebiyatı yapmanıza, ''demokrasi!'' diye zırlamanıza hiç kimse inanmayacaktır. böyle böyle bu toplumun içinde eriyip gideceksiniz, bu bir tehdit değil, sizlerin aptallığının sonucu.
hepinize yazıklar olsun.
Olay baş örtülü kızlara taciz değil, cemaat örgütlenmesine olan tepkidir. zaten dikkat edecek olursanız videodaki kız "odtü'de cemaat istemiyoruz." diyor. yani kimsenin baş örtüsüne laf ettiği yok. okulda zaten herkes yaşam tarızını ve tercihlerini rahatça yaşayabilmekte. gay olan da, lezbiyen olan da, ateist olan da, başı kapalı olan da, bacağı açık olan da bu okulda var. kimsenin de kimseyi iplediği yok. yani bacılarınızın örtüsüne laf edilmedi. asıl üzüldüğüm nokta bazı insanların odtü'ye karşı aldığı aşırı tepkilerdir. yok yıkılacakmış da yerine avm yapılacakmış falan. kimisi de haddini aşarak odtüde olmanın utanılacak bir şey olduğunu falan söylemiş. büyük densizlik. bilimin, özgür düşüncenin, ilericiliğin simgesi olmuş olan bu okulu karalama kampanyası yapılmasına dayanamıyorum. odtü bu ülkeye en ufak bir zarar vermedi, bu ülkenin ileri gitmesi için çalıştı hep. lütfen kendinize gelin ve bu okulun adını kirletmeyin.
bunlar okusa ne olur okumasa ne olur dedirtmiştir. başı kapalıları genelleyerek aşağılamaya çalışan şerefini ziktiklerim yeri geldiğinde kadın hakları demesini biliyor.

ulan sinirlendim yine. arkadaş bi işten geldiğimde de adam gibi bir şeyle karşılaşayım da yüzüm gülsün be. ayıptır ya.
Kazandığı üniversiteye kaydolmaya gelen başörtülü kızlara "seni okulumuzda istemiyoruz" deme özgürlüğü(!)ne sahip üniversiteli gençlerimizin oldukça hümanist bir şekilde verdikleri tepkidir, taciz falan yoktur.(!)

edit: özgürlük yanlısı hümanist gençlerin saygı çerçevesinde yaptıkları eylemdir.(!)
taciz değildir.

orospu çocukluğunun karşılığıdır.
Tacizin sadece dokunmakla olduğunu sanan kekoların savunduğu eylem,her insanın belli bir alanı vardır insanlara belli koşullar dışında belli bir mesafeden fazla yaklaşmak tacizdir bu videodaki mavi pankartlı kız da pankartı yardımıyla bunu çok güzel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Bir kesim insana göre başörtülü olduklarından dolayı sokak ortasında tecavüze uğramadıkları sürece taciz edilmiş olmayan kızlardır,tabi medeni taciz böyle oluyor onun dışında yobaz oluyorsun.
Babasına evladım diyen tayfanın savunduğu olay,üstüne üstlük bunlar birde tek bakışta cemaat görevlilerini ve çalıştığı departmanları tespit ederler helal olsun buda bir yetenek,ulan ben çomüye kimlik kartı olmadan özel yetenek sınavı için giremedim sen kimi kandırıyorsun.

(bkz: Git yat artık liseli)
Akp'nin doruğa ulaştırdığı kutuplaştırma sayesinde bundan sonra da rastlanabilme ihtimali olan tacizdir.

bu ülkede özgürlük kısıtlanmalı. çünkü hiç kimse özgürlüğünü kullanmıyor. herkes kendi özgürlüğünü başkasının üzerine gölgelemek için kullanıyor.

hiç kimsenin hiç kimseyi hiç bir hakla bir yerden kovma hakkı yoktur. Lise değil orta okul değil. insanlar 19 yaşında üniversiteye başlıyorlar. 19 yaşındaki biri beynini yıkatmasın efendim. Biz de gittik gördük, cemaatçi, sosyalist, komünist her boktan arkadaşımız vardı, anlatırlardı, konuşurduk. ellerine kuran alıp islamiyeti öğretmeye çalışanlara bin kere allah razı olsun diyenler burada Hristiyan misyonerleri görünce saldırıyorlar. Lan adama saldırma buradakine dini güzel öğret, sen de aynı boku yiyorsun. cemaatçi gelip konuşuyorsa sosyalist de gelip konuşuyor. herkes herkesle konuşuyor.

herkes bir bok yiyor kimse kimseyi yargılamadan etrafı düzeltmeye kalkıyor.
http://inciswf.com/buckminsterfulleren.swf
yazıklar olsun orda bir tane adam çıkıp da müdahale edememiş. demekki odtü de hayvan dolu. odtü yıkılıp yerine avm yapılsın diyorlar bence ahır yapılsında onca hayvan yuvasız kalmasın.
orda bir tane sütçü imamın torunu yokmuş demekki..

siz kim köpeksiniz babanızın malı mı babanızın memleketi mi bire deyyuslar?

şart olsun ki eğer orda ben olsaydım hepsinin önüne geçip salyalarını sildirir havlamalarını keserdim ve bir laf edecek olana önce beni ezip geçmesini daha sonra böğürmesini söylerdim ki buna hiçbirinin götü yemezdi çünkü tenezzül etmeye çalışanın kellesini gövdesinden ayırırdım hiç mübalasız...!!
halbuki tekbirlerle türbanlıların kafalarını gövdelerinden ayırsalar sonra da bizim mezhebimizden değillerdi deseler hiç tepki görmeyecekleri olaydır. baştan yöntem yanlış bir kere. ya da birini öldürüp ciğerini söküp yeseler hiç böyle mağduruz da mağduruz derler miydi?
karanlıkta olanın 'aydın' düşüncesinden yarar beklenmez.

atasözü yaptım.
aramızda böyle bir olayı bile savunanlar olduğunu gösteren durumdur. reziller.
Gormedim, duymadim fakat bildigim tek bir sey var:

Boyle bir sey olmussa gelin burada tillahimi sikin benim. izin veriyorum gelin.

Edit: sozlu tacizmis. Bunun icin odtu'lu olmaya gerek yok. Bunu ben de yapiyorum.
rezillik ötesidir. her sey ortada. Hala pankart acanlari utanmadan savunanlar var. hayir da sen kimsin ki ne hakkın var bi kere. Insan ol adam olamadın bari!..