bugün

Kendisi bir nesne olsaydı çöp poşeti, tuvalet terliği ne bileyim sarı bez, tuvalet fırçası, falan olurdu. Yanlışlıkla insan olmuş sanırım.
Trol falan degil amk ergenlikte yapisip kalmis.
Trol dedigin etuuu olur hbbha olur bunun kapasitesi yetmez.
0:00 0:02

Edit:ne 15 i amk.
dili çok uzadığı söylenen bir yazar.
Sozluge o rus bu rus 3 olarak donecek yazardir.
Kaybol burdan ka*ın.
görsel
entrylerinde işaret bırakan kişi.

v for vendetta sübliminali var gibime geldi.
O rus bu rus yazılır, malın önde gideni okunur.
Kendine küfür eden yazar. Bu böyle değildi bir aralar. Şimdi fetva veriyor. Üst sürümler giderek defolu çıktı bunda. Hayırlısı.
görsel
Özür dilerim kırmızı şeritli capslerin modası geçmiş ben farkında değildim. Hemen hatamı telafi ediyorum.
görsel

bir yazar.
Siz normie insanlara çok acıyorum.
flash tv oyuncusu gibi konuşma sebebini merak ettiğim yazardır. Bu sözlük nereye gidiyor yahu! Olum önce gülüyorum sonra eksiliyorum seni.
Ağa beni bı salın.
sözlüğün açık ara en iyi yazarlarından biri. en kısa sürede yetkili yapılmalıdır. evet.
Allah anasına, babasına kolaylık ve sabır versin.
Atsan atılmaz, satsan satılmaz.
Pek yakında cumhuriyet fişini çeker bu piçin.

Takipçisiyiz.
Bi serpme kahvaltı israfı, bir de bunun tükettiği oksijen israfı. ikisine de katlanamıyorum.
0:00 0:03
Anaa sesi aynı bizim buca dolmuşlarının bir zamanlar ki muavinlerinin sesine benziyor. Bak ben bunu bir yerlerde gördüm kesin. Bir yazar.
teknolojiyi kullanabilen yazar. ses kayıt edip yükleyebiliyor.
gerçek hayatta nasıldır bilemem, ama burada çizdiği profil gibiyse, selam bile vermeyeceğim insan modeli. allah ıslah etsin.
gönderdiği ses kayıtlarından belli ki ağır ergen ve onun adına başlık açarak götünü kaldırmış olmanızda cabası.
asla ergen olmayan yazar.