bugün

melaba yazarı. hg.
leyla ile mecnun hayranı yazar.

senin baban o gemide be ismail abi.
hoşgelmiş bana da nazım'dan mavi liman şiirini hatırlattı.

ve tabiki de (bkz: ismail abi)
aklıma ismail abiyi getirdi.

cengiz aymatov da kimmiş amk.

hoşgeldin ismail abi.
Umarım ismail abi.
NAMI DiĞER BRAVOKONi.

HG.
Leyla ile mecnun dizisinin unutulmaz repliklerinden.
Umut dolu yazar.

Bekleyelim gelmesede ismail abi.
o gemi bir gün mutlaka gelir de, sen orda olurmusun bilinmez.

meğersem yazar imiş kendisi. hoşgelmiş.*
13 saatte benimki kadar nickaltı kasan yazar. *
aynı gemiyi beklediğim yazar. hoşgelmiş.
gemii de gemii gemii de gemii
ne var ki o gemide?
Geleceği varsa göreceği de var.
Hoşgeldin bre.
hüznünü gemilere yüklemiş bir adam için, uçaklar gürültüden başka bir şey değildir.

(bkz: burak aksak)

ismail abinin hüznü de hayalleri de aynı gemideydi.
Biz de bekledik.

Hoşgelmis yazar.
normalde kendime asla nickaltı girmezdim ama artık mecbur hissettim. bu nicki aldığımdan beri bana şu şekilde mesajlar veya yorumlar geliyor:
-o gemi gelmeyecek boşuna bekliyorsun.
-o gemi battı be ismail abi.

belki basit bir olay ama moralim bozuluyor. hepimizin ömrü bir gemi bekleyerek geçiyor biliyorum. ama etrafımızda o geminin hiç gelmeyeceğine inanan ve bizi inandırmaya çalışan o kadar çok insan var ki. her taraf realist olan erdal bakkallarla dolu, mecnun olmaktan daha kolay geliyor çünkü.

sizden isteğim o geminin geleceğine inandırın etrafınızdakileri; o kişinin hala onu sevdiğine, kpss'de ek atama yapılacağına, yayıncının onun kitabını beğeneceğine, bu sefer piyangonun vuracağına, eşinin hep yanında olacağına, ilk duruşmada aklanacağına, komadan erken çıkacağına, bankanın kredi vereceğine inandırın. mecnun olun sadece ve ağız dolusu bağırın:
-senin baban o gemide be ismail abi.
(bkz: ismaail abiiii)
yakın limanları bari gelen yok giden olmasın !
(#29698092)

Kendisiyle hiçbir muhattabım olmamasına rağmen gelmiş nickaltıma bu entryi girmiş yazar parçası.

Kimin sorunluğu olduğu gayet belli oluyo.yorma sen kafanı..
ismail abi'nin babası yazar olmuş.
En yakin arkadasim, dostum ve kalbimin en kiymetli kosesindeki tek insandir. Gecenin 2 sinde gonyanin soguguna ragmen kosarak otogara geldi lan bu cocuk. Bunu uzeni sikerim ciddiyim. Burnumla sikerim. Keske kelimelerle tarif edebilsem ama namumkun.. bazen kelimeler susar bakislar konusur vesselam.
Akıllara geldiğinde, çaydanlığa doğru adım atmamızı sağlayan replik.
Amk donus yapmayacaksan mesaj alimini kapat. Cocugun nickaltina yazip yavsak susu mu vermeye calisiyon, hayir kizda hic yazmiyor ben bilmem esim bilir havasinda. Ne ezik bi cift lan bu. insani once ozelden uyarirlar bi.
Yani şimdi ne dedi ne sordu bilemiyorum ama burada bir intiba bırakmak da şov yani amk.

Sen niye burada ifşa ediyorsun ki.

Yedirmeyiz amk, sevgili gerginliğini ya da it dalaşınızı lütfen dışarıda yapınız.
görsel
beklemekten helak olduk be nerdesin?