bugün

Nvidia'nın şu anki amiral kartı.
iki nvidia gtx 980'in birleştirilmesiyle yapılmış ekran kartı.

Masaüstü sisteminize 15-20 bin lira bütçe ayırabilirseniz alacağınız tek karttır. Zira piyasada böyle bir hayvan yoktur. Flyatı da şu an 4500 lira civarındadır. Yanı çoğu kişinin bilgisayarından pahalıdır.
Dehşet bir ekran karti.
Geeta beşi gotuyle kaldirir.
gtx860m'i alacağım için sevinirken birden moral bozan ekran kartıdır.
High-end kategorisinde, çift-gpu ile beslenen bir ekran kartı. Özelliklerini anlatmaya bile gerek yok, benchmark videolarını izlemek yeterlidir.
çok afedersiniz , günümüz itibariyle bir sike yaramayan karttır. çünkü bunu zorlayacak, performansını test edecek oyun yoktur. ha teknik çizim ve render için falan alacaksanız zaten ona özel kartlar var, hem bunun çeyrek fiyatına hem daha performanslı. bunu alıp ta lol oynayıp da 200fps aldım diyenin de amk arife günü.
Merak edip incelemesini izlediğim ekran kartı. Küfrederek izledim ne yalan söyleyeyim.
israftır. iki tane sikindirik oyun oynamak için 20-25 bin tl ye sistem topluyorsan kalkıp içine bunu takıyorsan git altına bi bmw çek hayatını yaşa. benim laptopun anakartının üstünde ki chipset lehim attı. garanti de yok. tamir ettirsem iki gün sonra yine aynısı olacak. neye yaradı şimdi verdiğim o para ?
Fiyat konusunda çok da cazip olmayan ekran kartı. Profesyonel anlamda grafikle uğraşmayacaksanız satın almanız anlamsız.
gtx 690 ile ağzına yüzüne vurulabilen ekran kartı.