bugün

2016' nın 4. çeyreğinde gerçekleşmesi beklenen olay.

http://www.ntv.com.tr/tek...or,xfbfaZ_1RESk9yOO5qMWqQ
Hiçbir zaman eskisi kadar iyi olamaz fark çok açıldı.
bunlarda kapandık battık kapatıyoruz dükkanlarına döndüler iyice sony ile birlikte.
Eskisi kadar güçlü olmak istiyorsa nokia google'ı düşman bellemek yerine işbirliği yapmalı.

Biliyorum o zaman microsoft tarafından alınmış olmasının windows'a bir hayrı kalmıyor ama buna mecburlar.

Allah aşkına google play varken windows app'ı kim neylesin?

Bir çok insan tanıyorum lumia serisini denemiş olan hepsi de diyor ki "çok kaliteli telefon ama whatsapp yok, skype yok, o yok bu yok" yok da yok.

Hiçbiri de tekrar almadı tabi. Yine samsung, yine apple kazandı.

Wake up ablası sürünme bu kadar, yemin ediyorum ilk telefonumun markasını bu halde gördükçe içim acıyor.
Windows phone kullanmaya devam ettikleri sürece zaten hep geride kalacaklar. Microsoft kafasıyla Daha çook üretim durdururlar.
Çocukluğumun telefon markası. Hatırası var. ilk telefonumdu, efsaneydi. O zamanlar samsung yeni yetmeydi, şimdi ise boynuz kulağı geçti.
Nokia bitmiş dedim Lumia 830 almadım Microsoftları bekledim. Ne yapayım yani 1 sene daha discovery mi kullanayım ?
3310'u tekrar üretsinler piyasanın mına koymazlarsa ben bir şey bilmiyorum. *
Windowsphone a bok atanlar var.güldürmeyin beni arkadaşlar.haritası bilem internet bağlantısı istemiyor ücretsiz.her bi haltı da mağazadan indirebiliyorsun.ayrıca ben lumianın en kıytırık modellerinden birini "630" u kullandım.pazara geri dönsün ama Allah aşkına android olmasın.
meydanı samsung'a kaptırmamak adına yapmış olduğu eylemdir.
watsapp skype yok diyenler olmuş. nokianın e serisinde bile var o programlar bırak lumiayı.

lumia gerçekten stabil çalışıyor wp 8.1 kullanan biri olarak söyleyebilirim ki wp mağaza gayet iyi durumda. google playde daha fazla uygulama var evet ama yarısı zaten çöplük onunda.