bugün

reklamını görünce* hemen internetten baktığım, süperötesi telefonumsu. harici hafıza hariç herşey var, zaten 8 gb + harici hafıza kullanan bir insan, kim olabilir bilmiyorum.

teknolojiyi görmek için:

http://www.nokia.com.tr/link?cid=PLAIN_TEXT_675693
bir türlü sevemediğim telefon. gerekçelerim ise:
-gereksiz birkaç özellik*
-ağırlığı
-boyutu ve tasarımı
-tabiki fiyatı
ona vereceğim paraya güzel bir fotoğraf makinesi* ve kibar, kullanımı kolay bir telefon almayı tercih edeceğim zımbırtı.
fiyatını takmazsanız en önemli dezavantajı ebatlarıdır. bunun dışında video player programını bulmak ve güncellemek zor olduğundan film ve video izlemek oldukça zorlaşıyor. o kadar aradım hala bulamadım

Kamerasının gece cekimı cok kotu ama makro cekımı harıka; evraklardan (fotokopi kalitesinde) suret alabiliyorsunuz.

Şehirlerarası yolculuklarda bi kac film yukleyip rahatca izleyebiliyorsunuz.(güncelleme olmadığından şu aralar izleyemesem de)

Deger kaybı konusunun da cozumu var ama burda şeytanın avukatlıgını yapmayalım di mi?
ekranının büyük oluşu ve çeşitli video programlarını açabilmesi nedeniyle filmleri altyazılı da olarak keyifle izleyebilmenizi sağlayan cep telefonu. yüksek hafızası ile şunu sileyim de bunu yükleyeyim derdinden kurtarmaktadır.
Sağlamlığının şüphe götürmediği isviçreli bilimadamları ve şahsım tarafından kontrol edilmiş onaylanmış teknoloji harikasıdır. Hem böyle bir teknolojiye sahip olup hem de üçüncü kattan düşmesine rağmen çalışabilen bir mekanizması vardır. Gönül rahatlığıyla arkadaşınızın kafasını yarmak suretiyle kullanılabilir. iyi bir fotoğraf makinesi şık bir telefon yanına bir de takoz almak gerekebilir o parayla. (bkz: teknoloji)
gerçekten çok dayanıklı bir telefondur ancak kamera çözünürlüğü nedense n 73 le aynı hissi vermekte ya da sorun benim gözlerimde çözemedim.
Bir süredir kullandığım güzide telefonum. Boyut olarak büyük dursada kaba durmamaktadır. az da olsa estetik bir yanı vardır. kızağında pek bir kalite olayına girmedikleri için dokunduğunuzda çıt çıt etmektedir. kamerasıyla mükemmel fotoğraflar çıkardığım cihazdır. ayrıca 8gb hafıza nerdeyse yetmeyecektir.

geçen gün himym 5x01 i telefonumda izlediğim de aldığıma hiçte pişman olmadığımı anladım..
şimdiye kadar kullandığım telefonların hiçbiriyle bu kadar bütünleşmemiştim.*
çok kullaışlı telefon. yerlere at, fırlat bana mısın demiyor.
kayar kapağı sürekli problem çıkaran, sert ve küçük tuşları nedeni ile parmakları ağrıtan, ele kalitesiz hissi veren tek nokia telefonudur. çamaşır makinesinde yıkanmasın, bozuluyor.
Bu telefonla bilgisayara internet paylasimini nasil yapacagimi yardim edenlere cok tesekkur edecegimdir. Yillardir kullaniyorum taş gibidir.