bugün

merak edilen sorunsal. adam değilse şerefsizdir.
Değildir. Adam olsa kapıdan girerdi.

(bkz: ahmet çakar)
hristiyanlık dininin kutsalı olmamakla beraber mitolojik bir geleneğin dini motiflerle süslenmesiyle uzun yıllardır süregelmiş ve kabul edilmiş bir efsanedir.
Adamın dibidir.
derin futbolda daha uzun konuşulması gereken bir konu.
Babadır.
herkese mutluluk dagıtan bir pictir, degildir.
travesti gibi giyinen koca popolu lanet olası bir pisliktir.
Umudun Katillerine Karşı Halkın Noel Babaları.

http://deligaffar.com/201...rsi-halkin-noel-babalari/
adam olsa adam gibi kapıdan gelir.bacadan girmez.
Tam ahmet çakarlik ve rasimlik konu. Takip edebilseydim izlerdim yılbaşına özel programı falan varsa bakabilirim.
Şerefsizdir.
uyduruk hayali bir karakter, bir yalan, ticaret malzemesi. kapitalist sistemin daha çok satmak için uydurduğu kişilik.
milletin evine bacadan giren at hırsızı herif adam değildir. evet.
yüzsüz pezevenk belli ki istenmiyorsun işte istenen biri olsan kapıyı açardık , ne diye camdan bacadan giriyorsun amk ?

o yüzden adam değildir.
adam olsaydı bacadan girmezdi.
(bkz: alternatif beyaz futbol konuları)
Adamdır..Adamın dibidir..Beleş hediye dağıtıyor lan daha ne yapsın..
soran yazarın hesabının uçmuş olmasından mütevellit çarpıldığını düşündürendir.

adamın cinleri var beyler. dağılın.
adamdır. sırf sizi uyandırmayıp evinize güzel bir hediye bırakabilmek için zili çalmaz, sessizce bacadan girer. tek onaylayamadığım yanı ren geğiklerine araba çektiriyor olması, ama ne yapsın adamcağız hediye dağıtmaktan parası kalmıyor ki uçak alsın.
"muhterem noel hoca efendi"dir.
Adam olsa kapıyı çalar uyanık olun biraz.
eyyy noel baba sen kimsin ya. öyle bacadan değiiillll adam gibi kapıdan gir kapıdaaaannnn. biz bunu bilir bunu söyleriz. bu halkı kandıramazsın.
valla aziz Nikolas ile bir kez içmiştim. Parayı o ödedi. Abi olmaz dedim. Yok aga dedi.
Adam mı bilmem lakin Türk hava sahasına geyikleri ile girdiği vakit TSK tarafından vurulma ihtimali çok yüksek.