bugün

miyavi'nin türkiye şubesine kavuşmamıza yol açmıştır görünüm olarak.

bir iyi, bir de kötü yanı vardır. güzel kız sayısı bir düşerken erkek sayısında artış meydana gelmiştir ki bu olayın kötü yanıdır. iyi yanı ise, kız iken kendisiyle yatma ihtimali bir çoğumuz için sıfıra eşitti, şimdi erkek olduğuna göre en azından biz yatamıyorsak başka erkekler de yatamayacaktır, içimizi rahat tutabiliriz.
kimseyi yargılamak düşmez bize.
ne erkekler var kadın gibi davranışları tabi tam tersi olanda erkek gibi saç kestirip yürüme konuşma aynı erkek kadınları da gördüm.hadi sizde yaptırın
erkeklerden yediği kazıklar zoruna gitmiş olmalı, o değilde penisini erkelere karşı kullanmaz umarım... *

ideal erkeğini bulamayınca ben kendimin ideal erkeği olurum demiştir ve bundan cinsiyet değiştirmiştir belki..

yasaların bu cinsiyet değişimine izin vermemesi lazım ya.. kişi anlık sorunlara girebilir.. onun psikiyatristi ne gitmem ben arkadaş, belki bu bayanı, ne istiyorsan onu ol dibi sözde özgürlük akımı ile etkilemiş olabilir şüphesindeyim..

yazık etmiş ya kendine bence..

(bkz: rüzgar erkoçlar ın tekrardan kadın olması)

edit: cinsel özgürlüğe meraklı kişiler varmış bana eksi verdiler.. cinsel özgürlük yoktur bazı kurallara uymak zorundayız, bu benim için islam. Verenler kız mı acaba aksi onu merak ettim, rica etsem yazabilirler mi *
bi de bülent ersoy la evlendimi, bir türkiye gerçeği sayılacak durumdur.
kimsenin hayatinda gozle gorulur bir fark yaratmamis eylemdir. kime ne arkadas? anan mi, kardesin mi, yakin arkadasin mi?
muhafazakar çevreler tarafından ölümle tehdit edilmeye neden olmaktır.

http://www.muhalifgazete....yuncuya-olum-tehdidi-.htm
kiyamet alametidir. deccalde indi mi tamamdir.
sikile sikile, sikmeyi öğrenme durumudur.
bacağından alınan kemik ve deri ile kendisine bir tenasül uzvu yapılmıştır. Mevzuya bak beaa, eleman bizden sonra erkek oldu ama maça 9-0 önde başladı iyi mi. Kemik ha? Ulan kaça yapıyorlar acaba?
Tam anlamıyla kendini bulması ve özgürlüğüne kavuşmasıdır. Yadırgamak ve küÇümsemek yanlış olur hayat onun hayatı onun seÇimleri ondan başkasını ilgilendirmez.
(bkz: elalemin sikinin herkese dert olması)
cenazesinde "nasıl bilirdiniz?" sorusuna "güzel bilirdik!" denilecek nadide insanlardan eylemiş kendini.
beni en çok düşündüren şey nil erkoçlar'ın daha önce ilişki yaşadığı erkeğin tepkisi. şimdi eski sevgili ile önceden bir cinsellik olmuşsa, sonra eskisi sevgili, hele de kendisini aldatarak ayrılan eski sevgilisi nil'i rüzgar olarak görünce nasıl bir hissiyata bürünür acaba.

- artık sen de bizdensin he ?
+ 25 santim, gösterim mi ?
- oha.
+ demiştim sana beni aldatırsan bi gün seni sikerim diye.
Kızken oldukça hoş olmasına rağmen, insanın doğasında varsa yapacak bi şey yok dedirten olay. Olmayaydı iyiydi ama oldu.
garip durum. hem de oldukça. ama bizlik bir şey yok sonuçta. erkek olması konusunda yapacağım tek yorum ise en azından şeyinin dikine gitmeyecek. kemiktenmiş nasıl olsa ehhe. he bir de buyur azıcık bir şeyler kaparsın.

(bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)
tarihe geçiniz efendim; ikinci bülent ersoy vakası.
ormana baltayla dalmakla eştir. insanların cinsel tercihlerine son derece saygı duysam da bu kadar güzel bir kızın sahip olduğu güzelliği heba etmesine gerçekten acıdım. hormanlarında sorun varsa, hormon tedavisi görebilirdi belki de... ama böyle bir çözüm olması beni de üzdü. sanki kardeşimin başına gelmiş gibi üzüldüm.
cem yılmaz ın 'yap şunu kemikten' repliğinden mi etkilendi acaba. Sormak lazım.
penisini kemikten yapmışlar. *
kişinin kendi seçimidir, saygı duymak gerek.

bi gidin amk ya. allah bilmiyomuydu onu erkek yaratmayı? şirk lan bu. sen yapamamışsın beni allahım. bi doktorlar denesin belki bişeye benzerim demek bu.
acayip bir durum.

görsel

oldukça seksi duruyordu oysa. neler yaşadığını bilemeyiz tabii ki.
sok etkisi yaratmistir.
hala inanamiyorum bunu yaptigina.
oysa ben onu ne cok severdim. ne guzel kizdi.
olacak sey degil. inanamiyorum.
ayrica kendisini tebrik etmiyorum..cunku insanlara kotu ornek oluyor.
doganin kanunlariyla oynuyor.
allaha karsi geliyor.

insanlar artik kendini es cinsel/gay/lesbian vs hissetse tedavi olacagina hemen kolay yolu secebilir onun gibi. hic iyi degil..
"bana ne" durumudur. ister erkek olsun ister kız dalgasına baksındır.
nasıl büyük bir hata yaptığının farkında olmamasıdır. dünya kadar mal < fındık kadar mal.
ilginç olmakla beraber kendi terchidir kimseyi ilgilendirmeyendir.