bugün

Bize yazarla ilgili eleştirinin hangi mecrada yapılacağını da söylemesi gereken yönetimdir.

Niki lazım değil, herifin biri için eleştiri sınırları içerisinde iki kelam nik altı yazdım. Polemiktir deyu silindi.

Bıkmadım usanmadım tekrar yazdım, meğer gene polemik yapmışım.

Yahu sevgili mot, henüz olmamış bir şeyi)(polemiği) olursa diye silmek neyin kafasıdır.

Ayrıca bırakınız polemik olsun. Ne zararı var. Ben adamı eleştiriyorum. Tabii hakkım. Polemik olsun maksatlı değil eleştirim. Haa o da cevap verir, karşılıklı bir polemik oluşabilir. Ne zararı var.

Sözlüğün sevgili database ına, amgötsik konulu başlıklardan, entrylerden daha mı fazla yük olacak.

Her şey bi yana, ben bir yazarı nerede eleştirecem.

Ve nik altları sadece kankaların pohpoh yapmasına mı açıktır. Ve son olarak, polemik olabilir kuralını bütün nik altlarına işletirseniz acaba kaç nik altı 1 sayfayı geçer.

Niye bazı yazarlara tek kelime edilemiyor da bazılarına dümdüz gitmek serbest.

(bkz: Cevab veremedi)
(bkz: yönetim istifa)
formata aykırı(!) entry'leri silen yönetimdir.

komik durumdadırlar.
kesinlikle haklı bulduğum durumdur.

herhangi bir yazarın düşüncesini eleştirecekseniz o konunun başlığı altında kendi düşüncenizle cevap vermelisiniz. eğer yazarı eleştirecekseniz bunu özel mesajla yapmanız gerekir.

çamur at izi kalsın gibi nick altına yazılan yazarı rahatsız edecek-bilecek yazılar yazmak insanları rahatça karalayabilme hakkını veriyor. nick altları yazarların kişisel özgürlüklerinin olduğu yerler olmalı.
ağzına gelen hakareti eleştiri ayağına nick altına yazan yazarların entrylerini silen yönetimdir. böyle vakalarda da ellerine sağlıktır.
Toptur.
Ayip etmistir. Elestirime dokunani yakarim.