bugün

düşünüyorum ve acz içinde kalakalıyorum.
kabusların en fenası, cihan-ı alem gelse psikoloji düzeltemez sonrasında.
salyalı salyalı öpüyor, uyan hadi pupuli, uyan!! ve başlıyor aforizma atmaya.

''bu ülkenin koyununa, köpeğine bile aşığız. benim pupulim bile avrupa'nın insanından farklı uyuyor."

"yediğim pekmez gittiğim antep'tir. benim duvarda resmim alemde ismim var. uyan ulannnn!!!"

yarabbim sen bizleri gazabından koru.
euzu besmele çekilip abdest alınması gereken karabasandır.
(bkz: elm sokağı nda kabus)
(bkz: kabus)
(bkz: kaçıl kaçıl)
bir erkek olarak sana yapıldığını düşünürsen beyinde maraz bırakabilecek olay.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
cehenneme hoşgeldin öpücüğü,, ıyyyyyy, iğrenç..
birde bitanesinin bitanesine bu öpücük diye başlarsa, 5-6 dk nefesinizi tutun kurtulursunuz.

(bkz: intihar yöntemleri)
(bkz: nihat doğan olarak uyanmak)
ağzınıza bir de dondurma parçaları atıyorsa, cehennemde olduğunuzu tescilleyen durum.

(bkz: bu dünyada cehennemi görmek)
öyle birşey olduysa; geriye dönüp bu eylemi gerçekleştirmesini engellemek için zaman makinesi icat ettirebilecek hadisedir.
..."içeri doğru sıçmak neymiş o zaman anladım"...

(bkz: cem yılmaz)
bir paket sabun alınıp ağız o sabunlar bitene kadar yıkanır sonrada dolapta duran 7.65 lik çıkarılır itina ile çene altına dayanır (isteyen şakağınada dayayabilir) sonra tetik çekilir.
çölde kutup ayısının skmesini tercih edeceğim bir durum.
cinayet sebebidir yataktan kalkınca sinirli olurum. ayak üstü bizi mi götürücen lan g*y diye kızıp döverim.
sabah öpücük ile uyandırıyorsa, gece muhtemelen öttürmüştür.*
(bkz: allahmuhafaza)
tabi ama şarkı söyleyerek uyandırmasına tercih ederim...
(bkz: öp bini nihat yi bini nihat)
(bkz: sakin ol şampiyon)
beni buldular sen git.
CHP" nin seçim oyunu şimdi de alevileri 6 martta toplucakmış.çünkü anladı seçimi kazanamayacağını,seçim malzemesi olarak alevileri kullanıcak.Dilerim bu tuzağa düşmezler,biz 751 talas savaşından beri müslüman bir ülkeyiz ama alevilere bu ülkede kötü muamele yapılmadı dışlanmadılar istedikleri gibi ibadetlerini yaptılar.Böyle kürt-türk sağcı-solcu ve alevi-sünni bu tür ırkçılıkların inanın
kimseye faydası yok.
ömrün yarısı gitti demektir.
nihat doğan ın uykudan öperek uyandırmasını düşünemiyorum bile allahım kurtar bizi.