şu an itibari ile kanal 1 ekranlarında kendisinin dillendirdiği düşüncedir. artık 31 yaşında her şeyinin olduğunu ve halka hizmet noktasına geldiğini belirtmiştir.

hizmete bizim sokaktaki çöpleri toplayarak başlayabilir.
(bkz: halkın vatana hizmet icin nihat dogan a girmesi)
(bkz: nihat dogan in halka hizmet icin mezara girmesi)
siyasete "en iyi ihtilâl, en kötü demokrasi" gibi bir açılımla girip üniversite öğrencilerine "gençler size sesleniyorum, lütfen fikir üretin" demiştir.*
gaçıl da üretelim nihadım.
belediye seçimlerine aday olduğu takdirde oyumu vereceğim tek insan . inşallah benim bulunduğum belediyelikte adaylığını koyar ve önce buralardaki halka hizmet amacı güder .
(bkz: nihat doğan başkan şampiyon)
(bkz: gündem yapmak için başvurulan yollar)
geçen günde "atatürk ne demiş, yurtta sulh, barışta sulh" demişti. koyu chp li olur bu herifden.
(bkz: nihat doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar)
iyi bir düşünce. saygılıyız. halka hizmet hakka hizmettir. art niyet aramamak lazımdır. Adamın geçmişine bakıp,"bundan bir mok olmaz" dememek lazım. Halka hizmet edenlerin en birincisi olması dileklerimle.
(bkz: nihat dogan in sahnelere veda etmesi)
hizmet emelini yanlış platformda sunmak istemesinden dolayı nihat doğan'lığına verdiğim hadisedir. halbuki halka hizmet namına götüne bir paratoner bağlayıp zimbabwe'nin en yağmurlu kasabasına temelli ancak kısa süreli yerleşmesi ne kadar hayırlı olurdu değil mi?
halka hizmet için siyasete girmesine ek olarak partiden arkadaşlarıyla sabahlara kadar oturup " bu halk için ne yapabiliriz ? " diye çabaladığından bahsetmiştir. çözümler üretiyormuş kendisi.

halk için neyin çabasını veriyor bir partinin ilçe teşkilatında bu merak konusudur...

nihat doğan hakikaten sakal gibiymiş... biz kestik şarkıcı oldu, biz kestik sanatçı oldu, biz kestik kendi deyimiyle siyasetçi oldu. lazerli epilasyon yapmak lazım.
"Doğan 25 Ekim'de yapılan Beşiktaş ilçe kongresinde başkan yardımcılığına aday gösterildiğini 202 delegenin oyunu alarak AK Parti Beşiktaş ilçe başkan yardımcısı olduğunu açıkladı."

eğer doğruysa kendi üzerine yakışanı giymiştir nihat. helal sana. hadi şimdi 3-5 torba kömür kap, sokaklar çık ki meydanlar hizmet eden adam görsün!

http://www.haberaktuel.co...tml#Copy%20of%20MainScene
amacını belirleyerek gerçekleştirmek istediği girişimdir. herkes halka hizmet için siyaset yapmaz sonuçta. bu kadar net bir adamsa nihat doğan neden olmasın?
ve nihat doğan seçilir. milletvekili olur.

(ertesi gün)

*trt ankara radyosundan herkese günaydın. saat 04:00 itibarıyle türk silahlı kuvvetleri 65 yaşındaki teyzelerin emo takılması sebebiyle yönetime el koymuştur. ayrıca kurum olarak nihat doğan'a gıcığız. sıradaki hasan mutlucan parçası da ona gelsin.
eğer gerçekten halka hizmet etmek istiyorsa müziği bırakarak, o sesten kurtulmamızı sağlasın.
ayrıca mümkünse bıraksın kameraları filan çıksın gitsin hayatımızdan. bağdat'a ya da tanzanya gibi haber alamayacağımız bir yere yerleşsin.
bana vereceği en iyi hizmet bu olur zannımca.
kesinlikle şarkı söylemesinden daha hayırlı bir iştir. yalnız hem siyasete girip hem de şarkı söylemeye devam etmesi olasılığı var ki, işte o zaman ölsem eksiksiz ölürdüm...
bildiğimiz kadarıyla kendisi sakal gibidir. şimdi siyasete girdim diye müzik piyasasından çekilir. sonra daha gür olarak geri döner allah muhafaza.
muhtemelen şu diyologun yaşanacağı olaydır.
- buyrun
-abi bi bakıp çıkıcam hemen