bugün

Teşekkürler prof dr pete porter sen de öylesin. Hatta benden sana 6 yıldız.
yüzde 1 oyla sinan oğanın cb olacağı rüyaları gören bir yazar. Deliler hastanesinden mi kaçtın naptın sjsj.
sinan oğan'ın aldığı oy açıklandığında başkaları ağzı açık bir şekilde nasıl olur diye ekrana bakarken şaşırmayacak olan yazardır. yüzde bir oyla sinan oğan'ın cumhurbaşkanı olacağı konusunda da bir iddiası yoktur.
teşekkür ederim. fikir adamı olmak bunu gerektirir. ben kavga insanı değilim. düşüncemi ortaya koyar çekilirim. en doğrusu bu.
burada kişisel gelişim eğitimi vermiyorum. örnek veriyorum. tanrı öldü evet. nietzsche yalnızca bunu bütün dünyaya duyurdu.
Uludağ Sözlük'ün Türkçü-Turancı yazarlarından birisi. Kendisini başta siyasi ve dini konular olmak üzere her türlü konuda desteklediğim samimi bir yazar.
teşekkür ederim gokyuzundekiyildizlar yeni gördüm.
(bkz: hırbo)
Rica ederim nietzschenintorunu, ne demek.
teşekkürler ulu hun tanhusu. seni takip etmiyormuşum bu arada takibe aldım.
sayesinde yeni bir kelime öğrendiğim değerli bir yazar.
sevdiğim bir yazar. keşke bir discord grubunda olsaydı da uzun uzun sohbet etseydik...
pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.
--spoiler--
pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.
--spoiler--

günahkâr bir profil arıyorsan doğru yerdesin. Neden haz etmediğini bilmiyorum, seni de tanımıyorum ama görüşlerimi beğenmiyorsan muhtemelen ben de seni beğenmem.
Benim dedem 2 viegrayı çaktıktan sonra dostunun koynunda öldü. Dik bir şekilde öldü.
farklı ve derin görüşlerinden ötürü saygı duyduğum, benim gibi nietzsche' ye hayranlığı olduğunu tahmin ettiğim değerli yazar. hep mutlu hep yakın olsun. okuyan ve araştırıp derin düşünen iyidir, sözlüğe de lazımdır.
tüm eleştirilere itiraz dolu cevap verme ve bazı konularda yazdığı şeylerin üzmesi dışında iyi bir yazardır.
eleştirmek ve eleştrilere karşılık vermek günlük hayatımda sıkça yaptığım bir eylem olduğu için bazı konular uzayıp gidiyor. ancak her şeyi eleştirmem yanlış düşündüğüm bir nokta görürsem bunun üzerinde daha çok düşünür, araştırır ve düşüncemi değiştirebilirim. ama emin olduğum şeylerden asla taviz vermem.
Zaten pek ısınamadığım bir yazardı. Nickimle ilgili kırıcı bir gönderme yaptığını görünce donuz listeme girmeyi hak etti. Gerçekten hoş olmadı. Saygılarımı sunarım.
aramıza hoş geldin torun...
Hatalı olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesinin yanlış olduğunu düşündüğüm yazar. Mutlu ama uzak olsun.
donuz listesine alındığım iddiası yanlış çünkü daha dün benimle tartıştı bu gideon reid morgan jj. kırıcı bir gönderme yaptığım da doğru olmayabilir çünkü kimseye aşırı cümleler kurmam normalde. o kadar alıngansan yapabileceğim bir şey yok. hatalı olduğumu düşünsem zaten bir fikri savunmam.