bugün

görsel

ibretliktir. islamcı camia böyle ilginç işte aga kendisinden olmayan herkese bok atma çabasındalar. lenin'e de çığlık atarak öldü demiştiler.
"listenle paylaş ya da beni sil" kısmı yardırır. sığ beyinlerin her şeyi ne kadar düz mantıklı yorumladıklarının bir örneğidir.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)

Bıyıkları ağzını kapatmış da nefes alamamış. Bak bak bak.. Bunu yazan kim? ''Listenle paylaş ya da beni sil'' diyen kişi. Bsg.
bıyıkları ağzını kapatarak ölümü gerçekleşmiş. burnu neresine kaçmış lan bunun? evet.
bu entryi görüpte 10 yere yapıştırıp 25 kere zıplamazsan, 1 saate kadar öleceksin... tarzında takılan kişilerin uyduruk fotoğrafıdır.
ismail abi'nin bedduası tutmuş o bıyıkları uzamış uzamış ağzının içine girmiş, bıyıkları ağzını kapatmış öyle kalmış.
final destination tadında bir ölüm şeklidir. bıyık yüzünden ölmek.
Tıp o zamanlar o kadar gelişmemiştir ve soluk borusunu tıkayan bıyıklar %100 mortalite göstermektedir. O yıllarda anadolu'da erkeklerin %20'sini bu şekilde kaybetmekteydik.

Biri siksin la şunları.
görsel
sakal bıyık solunumu engellese keşke..dünyada bi tane yobaz kalmazdı negzel..

padişahlarının tipine bakmayan uyuz yobaz sıçmığı işte..geç.
"asjkdfagsasxzcvagsdqwkdhaslvgzxvaDSHACZBA" diye güldüren fotoğraftır. permatiksizlğin gözü kör olsun!

yeni fikirlere yelken açmamazı sağlayan fotoğraf. (bkz: bıyık bırakarak intihar etmek)
insanın inanması için beynini kullanıma kapatması gerekli olan fotoğraftır. Genellikle facebook'daki islami sayfaların rant sağlamak amacıyla yaydığı bilinir. * Bu insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz yazık.
(bkz: nietzsche yi yanlış anlamak)
"Ahı.Yandaki açıklamaya gel" dedirten Alman filozofun ölüm anında çekilen fotosuymuş. Bi tek sözlükte buldum fotoyu nasilsa,sahte belki. Adam uyuyor olabilir.
(bkz: böyle geberdi zerdüşt)
madalyonun bir yüzünü bizlere göstermiş fotoğraftır. koskoca nietsche kıl dönmesinden öldü. başta biz de inanmamıştık.
aşağılık ve acınası insanlara malzeme olmasını gülünç ve zavallı bulduğum fotoğraf. fotoğrafa baktıkça artık kişinin üstüninsana kavuştuğuna dair hisler yeşermekte...
bırı de çikip demıyo kı bu adamin burnu yok mu?
bu söyleyenler zamanında şu fotoğrafı da: http://www.denizkoru.com/forum/forum_foto/yalan.jpg "kuranı yırtan kız fareye dönüştü" yazısıyla gözümüze gözümüze sokmuşlardır. tabi o dönemde küçük olduğum için inanmıştım hemen. ama neyse ki inançlı ve aklı başında bir ailem vardı da işin aslını öğrenmiştim.
iyice deliren bünye söylemidir. fikir arkadaşım adamınki. Yaratıcı böyle şeylere tahammül edemeseydi insana beyin, düşünme gücü vermezdi. hoş vermiş de ne olmuş ağzını kapatmış da bilmem ne. kafalar trilyon.
tüyleri diken diken eden fotoğraftır.

ulan arkadaş biz de müslümanız ama bu nasıl bu nasıl bi kafa bıyık solunum yollarını kapadı demiş başka ibretlik cümle bulamadınız mı?

(bkz: listende paylaş ya da beni sil)
ağız bir sindirim organıdır. solunum organı değil. normal bir insan burnundan soluk alır. ağzından değil. bu kadar çelişki içindeki fotoğrafa da insan işte kıçıyla güler.
(bkz: zehirli sarmaşık)
benim cektigim fotograftir. sanilanin aksine biyiklarindan dolayi degil ucan tekme atmam sonucu olmustur. evet bunun suclusu benim.