bugün

mümkün müdür bilmem ama ben bir küp, bir at, bir merdiven ve bir fırtına ile mükemmel kişilik tahlili yapan bir kişiliği tanıyorum.
s7v7n: -45 derece de bile atlet giymeyen babayiğit.**
kuru deveotu: dokunana batarım diyor arkadaş, özgürlüğüne düşkün.
camurdankeyk: yağmurlu, çamurlu ortamlarda kazı yapan, üstüne üstlük bulduğu testi, çanak ve çömlekte bu çamurlardan güya kek yapıp arkadaşlarının suratına fırlatan bir arkeolog. kişilikte sıkıntı var.
Coşmuşsunuz Baya. Güldürdünüz Beni. Belirteyim. Animeden Ziyade Japanese severim. ikinci Durum reyos Reyhan ile Osman'ın ilk heceleri. Sıkıntı olmamıştır umarım. Konu dışı oldu ama.
bolivyano: peru'dan bolivya'ya geçerek, oradan da küba üzerinden eski bağlantılarla moskova dolaylarına inka eserleri kaçıran bir arkeolog. uluslararası sıkıntılı kişilik.
dreaman: akşam yemeğinden sonra parka inip, tek başına kızlar etkilemeye çalışan tip.
k e n e: aklı sıra çok sevdiği eski mısır firavunları, kuanthumenth, elephamonth, nonokaman ve eritrosit'in isimlerinin baş harflerini alan arkeolog. başka isimlerin baş harfleriyle prim yapmaya çalışan sıkıntılı kişilik. güya şifreli takılıyor ama yemezler...
bolivyano : değişik coğrafyaları ve onların otantik yönlerini keşfetmeyi seven.
wakeupmewhenseptemberendss: puslu havaları sevebilir.
heyapple: teknoloji meraklısı
asian heisenberg bira seven asyalı.
rusen amcanin oglu sedat : dizi bagimlisi hayatini dizilerle çizmeye ve dizileri hayatina uyarlamaya çalişan insan.
asian heisenberg: uyuşturucu kaçakçısı bir asyalı.
Yalnizlikla sevisen adam: ahmet Haşim jr.
Yalnızlıkla sevisen adam: sevemedim ayrılıgı gel.
Terbiyeli ve ibretlik basak : düzenli ve tertipli. ayrıca da saksıda bitki yetiştirmeyi seven.
saygılar.

administarator: her daim lider olmak ister. girdigi ortamlarda daima bilirkişi rolünü üstlenir. halbuki bi sikim degildir.
plastic dreams: sürekli değişken ruh hâline sahip ve hayalleriyle yaşayan şahsına münhasır kişilik.
Trabzona bilet treni : karadenizli çılgın yazar.
marjinalpenguen: cnn belgeselindeki direnen penguen
Marjınal penguen: film izlemeyı seven, hayallerini gerceklestırememis yitik yazar.
Cebetana: Yalnız, kitap okumayı seven, homofobik, erkek.
(bkz: illedeben) : evin en şımarık çocuğu.
teflon: yanmaz, yapışmaz, soğuk navale.
illedeben: bencil, küstah. *