bugün

son zamanlarda sayısı artan faşistlerdir.
ulan kürtse kürt türkse kürt sanane yavşak?

zamanında ben 4 5 kişinin nickaltına 'faşist yazar işaretliyorum' yazdım diye çaylak yemiştim.

eeeeee moderasyon bebeğimsleri, format bunlara işlemiyor mu?
açıklama bekliyoruz.
olay aşağılamaya kadar gittiği hatta aştığı için artık ses çıkarmamız gereken yazarlardır.
espri dağarcığı eşek yenge elektrikten ileri gitmeyen insanlar bunlar ya.

ben bir türk olarak şu hareketlerinizden utanıyorum tiksiniyorum.
Siz değil misiniz türk değiliz diyen. Surinam kökenli Hollandalı mısınız yoksa.
Daha önce de dediğim gibi, kürtten çok kürtçülük yapan yazarımızı, kürt denilmek rahatsız etmiş. Allah allah. Bak sen işe.

Not: ırkçılığın her türlüsüne karşıyım.
alevi evlerini işaretleyen yezidlerin sorundan gelen yazarlardır.
Göte göt diyen yazarlardır.
muhtemelen küçükken topu kürtlerin inşaatına kaçmış yazardır, faşisttir, faşizanlığı kürtlerin inşşatında yaşadığı trajikomik olaydan sonra ortaya çıkmıştır.
(bkz: yazarları faşist diye damgalayan yazar) başka bildiğiniz kelime yok zaar.
her ırkçılık karşıtı yazara "pkklı k*ürt" diyen, kımız içerken, bir yandan da vatanı sözlükten kurtaran aslan parçalarıdır onlar. her türlü hakaret, küfür, aşağılama onlarda; ama sorsanız türk islam birliği falan filan gevelerler.

ulan ben diyorum ırkçılık hastalıktır; adam diyor tüm şirinliğiyle "pis foşik" bunlarla aynı fikirde olsan senden iyisi olmaz burda, ama bunların görüşlerini eleştirirsen, anneyi bile karıştıranları çıkabilir. kürtçülük karşıtı yazılanları görmezler, ya da kendileri kadar nefret dolu yazmadığınız için "ı ıh olmamış" derler sözlük maymunları. anca sözlükten konuşurlar. ama iş icraata gelince sivas'ın ötesine geçemezler.

mesela diyarbakır'da bayrak indirildi. bunları gördünüz mü hiç oralarda? ı ıh. göremezsiniz. bunlar anca sosyal medyadan sallarlar. her kürt pkklıdır bu zeka küplerine göre ve kendileri gibi kürt düşmanı olmayan türkler de kürt hayranıdır.

burada sözü ahmet kaya üstadıma bırakarak yazıyı bitiriyorum: "kafalarına vura vura bu ülkeye kardeşliği getireceğiz"
çok enteresan tepkiler alıyorlar. kürt demişler olum ne var bunda alınacak? anana mı küfretmişler?

benim nick altıma isteyen türk yazabilir arkadaşım. hatta japon, fransız, arap filan da yazabilirsiniz. küfür mü şimdi bu? damga mı nedir yani?
Tipik orospu evladıdır, bir de bunların moderatör versiyonu var.
Şimdi empati yapıyorum. Biri gelip benim nick altıma 'türk bu, türk yazar' vs yazsa ben niye onlara faşist diyip böyle başlıklar açayım ? Arkadaşım benim soyum kıpçak bir baba ve oğuz bir anneden geliyor, türküm yani biri bana türk deyince manyak mıyım rahatsız olayım ?

Ulan zamanında kart kurt muhabbetinden rahatsız olan, türk değiliz kürdüz diyerek hak arayan siz değil miydiniz ? Şimdi her şey serbest ama siz kürt denilince bir garip oluyorsunuz, biz faşist oluyoruz falan.

Rahmetli dedemin bir sözü vardı, kürtçe serbest olsun kimse konuşmayacak, kürt adı serbest olsun kimse kendine kürt demeyecek derdi. Adam haklıymış yani.
olayın sadece kürt yazmak olmadığını anlayamayanlar görüyorum.

adam hem aşağılıyor hem küfür ediyor farklı başlıklarda sonra da gelip. 'k*rt bu yeaa heheeh pkkli' diyor.
neyse amk size laf anlatmak kadar zor bişey yok. beyniniz çürümüş.
yine "türk değil kürdüz" deyip, "tamam kürtsünüz" denince de kızan kürtleri günyüzüne çıkarmış yazarlardır.
(bkz: allahın kürdü)