bugün

gerkenleri bilmesekte gerekenleri biliyoruz.
seri artı oylama yapmak.
beynindekileri değilde götündekileri konuş knk bu işler böle.s
nick altına entry girilsin diye dikkat cekmek icin acılmıs baslıktır efendim, evet.
Ergen olmayın yeter.
sözlükte popüler olmanız gerekir. özel mesaj yazılınca cevap vermemeniz lazım.

böyle olanlar çok ulaşılmaz görünüyorlar (cool) bana sorarsanız merhem olsalar sikime sürmem.
sağa sola salça olun.
Vurdurmaktır.
Minik bir rica.
Bakın birazdan sen beni sevmiyosuun sevseydin yapardın diyerek trip atan erkek moduna giricem.
Über karizmatik yakışıklı bir Pileyboy olmanız yeterlidir.
Şaka lan şaka nereye yetiyor amk. Jartiyerli fotoğraf atmayı düşünüyorum anca öyle nickaltı alıcaz.
am aç.
dikkat et cam demedim.
gereksiz uğraşlardır.
Kalitesiz bir troll olmak ve yazarlara sövmek. Uludağ da ortam böyle.
Bikinili foto atsam kapanır buralar.
Durun ben bişi deneyip geliyom.
(bkz: gerkenler)

Parasını verin alın. Fakir fakir işler amk.
sanırım her başlığın altına anlamsız yazmaktır... ya da duygu sömürüsü mü yapmak mı?
Ulan sözlükte eskiyimdir ama kimse görmüyor beni gorunmez mi oldum anlamadim ki.
Özel mesajı kullan, açık seri oyla, her önüne geleni takip et, nick altımda küfür de edebilirler fark etmez diyorsan troll ol.
Sözlükte eskiyim diyen 11. Nesil yazarı gördüğüm için yazıyorum bu giriyi.
Merak edilendir. evet.
bayan yazar olmak.

sözlükteki abazalar sağolsun.
tayyip in kılı olman yeterlidir. anında başı kapalı, içi fetocu ama kandırılanlar doluşur nick altına.

sonuçta bir ceemattiniz değil mi zamanında.

yaşasın tam bağımsız türkiye cumhuriyeti.
gerekenler listesini kısa bir inceledikten sonra asla nickaltı alamayacağımı farkettim.
trollük yapmak, fake kız hesabı gibi takılmak bana oldukça uzak olduğundan böyle sönük sönük devam edeceğiz gibi görünüyor.
tanım: kendiniz gibi olmadan davranmanız gereken durumları açıklayan listedir.
Mesela ben kendime nick altı açtım. Memnunum.
Nickini göksel in memeleri olarak değiştir. Olur mu bilmiyorum ama olursa 14 sayfa nickaltınız olur.

(bkz: çok zekiyim ya ben)