bugün

Guardiola nın bayern in başına geçmesiyle önümüzdeki yaz gerçekleşeceği alman basını tarafından idda edilen transfer. Barcelona sistemini bayern e uyarlamaya çalışan guardiola nın önce yeni messi sini bulmaya çalıştığı ve bu ismin neymar olduğunu yazmışlar.
sert, fiziğe dayalı alman liginde neymar' ın bacağının eline verilmesiyle sonuçlanacak transfer.
transfermarkt'a göre bonservisi 40 milyon avro olduğundan ve 2 senelik sözleşmesi daha bulunduğundan bayern'e çok pahalıya patlayacak gereksiz transfer.

zorunlu edit: arkadaşlar 40 milyon bedeli ha o paraya vermezler ben bunu demek istedim. tahminim 70-80 milyonu basan alır.
bayern'in seneye yapacağı en büyük transfer olacaktır. çünkü ses getirmek istiyorlarsa neymar'dan daha az maliyetlisini zor bulurlar. sonuçta 40 milyon euro neymar ayarında ki, en azından neymar ayarında kabul edilen adamlar için daha az bir ücret. bir habere göre guardiola'ya 280 milyon euro transfer limiti verilmiş ve neymar'ın dışında ilk hedef falcao imiş. neymar'ı siktir ette falcao gelirse almanya'nın amına koyar. tabi falcao öle 40'a filan zor gelir.
santos başkanının "neymarı 200 milyon dolar getiren alır" demesiyle olması imkansız haberdir.
"neymar'ın sikerim santos'u avrupaya gidiyorum lan" demesiyle gerçekleşmesi muhtemel olacak olan transferdir.
daha gerçekleşmeyen transfer.