1. 1.
  bir web hosting firmasi. cok cazip fiyatlara hosting yapiyorlar. mesela bir domain name, arti bir mail adresi, arti 7/24 technical support, arti dns management, arti parking page, senelik sadece 4,95 $.

  http://www.netfirms.com
  ... laz pacino
 2. 2.
  ilk sene fiyatları anormal ucuz olan firma.

  domain + 1 yıllık oldukça sağlam hosting 21.45 usd. ancak ikinci yıl devam ederseniz aylık 4,95 oluyor. aslında gene makul ve verilen hostingin seviyesi daha da iyileşiyor (türk web hosting şirketleri benzer bir hosting hizmetini vps olarak verebiliyorlar o da ayda 50 - 60 liradan başlıyor). müşteri hizmetleri de 7/24 ve ticketlar en geç bir kaç saatte cevaplanıyor.

  eksileri;

  ingilizceniz zayıfsa sorun çıktığında iletişimde zorlanıyorsunuz ve ioncube, pearl gibi modüllerin açılması için ayrıca mesajlaşmak gerekiyor. yani portal teması ve/veya bot kullanıyorsanız başta sıkıntılı.

  ayrıca kurnazlığı da pek sevmiyorlar.

  eski fiyattan yenilemek istediğim domain ve hosting için çakallık edip siteyi kapattım 2 ay sonra açmayı denedim. mayısta açığa çıkan domain'in registration'ını hala açmadılar. resmen melettiler. pr 3 olmasa domain sallayacağız da pr 3 yabana gitmesin diye uğraşıyoruz.

  not vermek gerekirse 5 üzerinden 4,5 olan firma...
  ... jorge lois borges