bugün

resmi sitede transferiyle ilgili bir bilgi bulunmayan galatasaray' ın muhtemel kaleci adayı.

edit: yalan mı?
galatasarayın loric cana takası karşılığında 5 yıllık sözleşmeye imza attırdığı harika kaleci, ayrıca takıma copa amerikadan sonra katılacak olan kaleci.
iyi ve genç bir kaleci, galatasaray mondragon dan sonra iyi bir kaleci bulabildi.
(bkz: bir scott carson değil)
(bkz: şaka şaka hemen vurmayın)
resmi sitenin transferini duyurması an meselesi olan kaleci.
luaro denen adamı almak üzereyken, taraftarından tırsan gsli yöneticilerin hayvan gibi para verip almak istediği adam. normal şartlarda gs'de ne işi var.
uruguay milli takım kampında galatasaray ile anlşamıştır. hayırlı olsun.

kaynak: lig tv.
transferi resmi sitede yayınlansada rahatlasak denilen kaleci.
galatasaray'ın yeni kalecisidir.
(bkz: oh be)*
son zamanların en iyi kaleci transferidir.ünal başkan hallet şu formaliteleri de yayınlat resmi sitede artıkın yau. *
güven verilip, sabredilirse (ki bu bizde pek yoktur) başarılı olacak olan kalecidir. ha tabi geri dörtlü ve ön libero problemlerimizi halletmemiz kendisinin selameti ve bizim selametimiz açısından çok önemidir.

--- alıntı ---

lazio kalecisi fernando muslera, uruguay milli takimi kampinda galatasaray'la sözlesme imzaladi.

kaynak: ligtv

--- alıntı ---
galatasaray.org da açıklanana kadar transferine inanmayacağım kaleci.2.aydır duygularımızla oynadınız lan ..çocukları ha geldi ha gelecek diye geceleri rüyamda topa uçan muslera görüyorum sabah kalkınca hemen ntv sporu açıyorum muslera geldi mi diye.
lorik cana + 4 milyon euro bedelinde transfer edilmiştir.
bu ağır ve teknik yoksunu defans oyuncuları ile yarım sezonda gönderileceğini düşündüğüm genö yıldızdır. yazık olacak, ya adam gibi defans kurun ya da yazık etmeyin geleceğin en iyi kalecisine...
adı sık sık galatasaray ile anılan , hatta kesin anlaşıldı , imza etti falan filan denen, uruguaylı , yetenekli , genç kaleci.
doğan haber ajansına göre an itibariyle galatasarayla sözleşmeyi imzalamış kalecidir. elbetteki borsaya bildirilmeden inanmıyoruz.
2 hafta önce de kesin anlaşma sağlanmıştı şimdi de. resmi açıklamayı bekliyoruz o kadar.
cana' nın resmen lazio kulübüne gitmesinden sonra artık galatasaraylı diyebileceğimiz oyuncu. dünya' nın en iyi 7. kalecisi fifa' ya göre hem genç hem kaliteli uzun yıllar galatasaray' ın kalesini koruyacak isim.
sonunda galatasaray'ın kaleci sorununun çözüldüğüne beni inandıran genç,yetenkli ve hayvan gibi reflekslere sahip başarılı eldiven.
gerçekleştiği takdirde galatasaray kulübüne 10 yıl boyunca kaleci aratmayacak bir nevi sorunu kökten çözebilecek yeteneklere sahip bir kalecidir.
hala niye açıklanmadığını anlamadığım kaleci.
http://www.transfermarkt....profil/spieler_58088.html
dün izledim peru'ya karşı. peru hücumu güçsüz olduğundan pek iş düşmedi ama üstüne gelen toplarda fena bir görüntü çizmedi. yediği golü (maç 1-1 bitti) şanssızlık eseri göremedim. tam ne boktan maç diye zap yaptım baktım peru gol atmış.
gözlemlerime göre bence bu adam yenilmeyecek golleri yemeyecek biri. ki bu da şimdilik bize yeter. taffarel sayesinde kendini de geliştirirse çok iyi bir kaleci olabilir.
şike, yemin krizi, cemil çiçek, hilal cebeci falan derken kimsenin sikinde olmayan kalecidir. transfer mi oluyormuş ne?
mondi'den sonra efsane olacak kalecimiz. neden açıklanmadı henüz bilemiyorum lakin kesinlikle bir dahaki sezon galatasaray formasını giyecek.
transfermarkt ve wikipedia gibi birçok sitede galatasaray kadrosunda görünen ancak hala resmen açıklanmamış transferimiz.
lazio'nun yeni bir kaleci ile sözleşme imzalamasına rağmen hala resmi olarak açıklanmamış transfer.bu da mı gol değil lan?!
galatasaray taraftarının yaptığı transferdir. lauro deyince toplu halde gösterdiğimiz direnç için tebrik ediyorum renktaşlarımı biz olmasak bu takımın adam olacağı yok...