bugün

(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
(bkz: böyle buyurdu zerdüşt)
iÇmekten kaynaklı bir mide bulantısı bir daha iÇmiyorum mk gecenin bu saati ne işim var benim lan.
Uykusu olur ya insanın bazen yine de uyuyamaz. Midesinde bi yumruk bi boşluk. Işte bu durumdur.Şu an tam da böyleyim.
Migrenim, böbrek taşım ve gastritim var. Bu kadar ağrı sızı yetmezmiş gibi hayatta ağrılarımı azaltabilme kabiliyeti olan tek insandan, ikimiz de birbirimizi sevdiğimiz halde bazı saçma sapan zorunluluklar yüzünden ayrı kaldım. Nasıl uyumam bekleniyor ki?
Kardeşim dershaneye gidecek, fedakar abi olarak kalkıp ona kahvatlı hazırlıyorum her sabah.
Projeyi düşünmekten uyuyamadım. Gerizekalı proje arkadaşımın bulduğu soruyla o kadar uğraştım ki, bir hiç uğruna. Bana tutmuş alakasız bir soru getirmiş ve bu son dakikada kafama dank etti. insanlara hemen güvenmenin acı sonucu işte.
keyfim morelim yok sessizlikten fayda sağlayıp zülfü livaneli dinliyorum.
keşke tek bir sebebe bağlı olsaydım dediğim vakalar bütünü. bilimum kaygı ve stres, diğer yandan kariyer planlaması. maneviyat desen çok şükür o da sıkıntılı. şaşırtan hiçbir şey yok yine maşallah.
Yatağa girdiğim anda çok fazla şey düşünmeye başlıyorum bu da doğal olarak uyutmuyor. Alışkanlık da oldu ki artık.
Stres...
sahurda sigara içmeyi unuttum, aklım hâlâ orada. yukarının gücüne gitmesin ama acayip yakınım şu an günaha girmeye.
Bi kaç saat evvel uyandım.
Güneş.

isik olunca uyuyamıyorum. Gece de erken uyuyamıyorum, erken yataga girmeme ragmen. Düşünmekten.