bugün

Laylaylaylaylaylaylaaaaayy ooowwww şikagooo diye tribün sesiyle karşılık verilerek susturulması gereken kişidir.
Kusura bakmayın nba tutkunları ama difens kadar skmdirik bir tezahurat olamaz.
Mavileri tutuyordur.
Sevgili mi? Böyle bir kız hele önce doğsun, sonra insan olup olmadığına bakalım, en son sevgili olun onunla.

ulan böyle sevgilim olacak var ya; cidden bu sefer o beni siksin amk. Karşı takım serbest atış atarken televizyona abuk subuk hareketler yapıp adamın dikkatini dağıtmaya çalışacak kadar fanatikse hele; net. Evlenirim. Tipi önemli değil tipini sikim zaten böyle bir kız upper intermediate amk. illa ki güzeldir bu.

Aaaa. Let's go heat! Let's go heat! Diye bağırıyor lan düşünsene. Heat'li meat'li demem; golden state'e götürür sikerim ben bunu amk hahahha.

Ulan varsa böyle bi' kız ve bunu okuyorsa onunla şimdi sevgili olmaya hazı...haha nasıl da heyecanlandı ama. Kezban lütfen. Taşak geçiyorum. Sen daha nba'i "nebeğa" diye okuyorsundur.
Sen git hipodromda dürbünle at yarışı izle amk.

şşşt kız basketçi; gel avrat az smaç basak. Sana blok koyim. Çok pis koyarım. Evet.
hep difenste kalacak sevgilidir. smaçlayın.
tarafımca evlenilecek kişidir.
zamanında slam dunk isimli animeyi izlemiştir. shohoku savaş !
sixers taraftarıysa sürekli bağıracak sevgilidir.
artık atağa çıkmanız gerektiğinin göstergesidir . evlenilesi kızımızdır .
burda bilmem ne yapan sevgili bilmem ne eden sevgili ile açılmış olan boktan başlıklardan sadece biridir.

kısaca ibneler hayallerde yaşıyorlardır. böyle sevgililer, böyle insanlar yoktur türkiyede. olaylar çok daha basit bir menfaat düzeyindedir.
Allahını seven defansa gelsin kadar etkili değildir.
Erkek olanı benimdir.
bir nba maçı izlerken atamayana atarlar diyen spiker değildir.
verin.

onu bana verin.
candır.
sonrasında:
attack mode on.