bugün

Efendim bir hikaye okudum. Yazarın kaleminden taşan insani sıcaklık beni derinine çekti. Daha ne olsun.
Tezimi yazmam gerek, başlayamıyorum 4 sınıd olmanın hissettirdiği o saçma bok his ve beliren yağlı urgan silueti.
Bok gibi.
başlığı görür görmez oha dedim. bunun hakkında yazmaya gelmiştim.
nasıl hissediyorum, hayal kırıklığı. gerçekten hayal kırıklığı. sadece...insanların beklediğini alamaması çok yıkıcı. ummamak iyi bir şey bu noktada. yüksek beklentiler içinde olmamak.
ama umutsuz yaşamak? o daha kötüsü sanki. ne dersin?
Çok iyi.
Bok gibi. Bu hayattan nefret ediyorum.
Dışlanmış.
Haksızlığa uğramış ve biraz da kırgın.
Berbat. Tecrübeli erkek arkadaşlar bana bir mesaj atsa çok iyi olacak.
Üşüyor hissediyor.
Kış günü doğalgaz kesmek ne igdaşcım. Haftaya ödeyecektik nolmuş yani. Ev arkadaşımız evden çıktı faturası depozitosu kirası napalım yani. Ayıp değil mi? Kaç aylık hukukumuz var!
Roma mezarında pembe Don gibi. haleti ruhiyemi siz tahmin edin artık.
Canımı taa en derinden sıkan birşey var ama bilipte unutuyormuş gibi.
Kütahya gibi soğuk.
Çok soğuk.
görsel
Söyleyecek söz bulamıyorum, ne yapayım. Öyle bir sessizlik çöktü ki, bu sessizliğin içine seslenemiyor insan.

sükut içindeyim!
"Yalnız kaldınız sanırsınız,
Biliyorum.
Yalnız bırakılmışsınız,
Biliyorum.
Ötesi yok."
Yalniz ve sevilmeyen. Hani herkesin en iyi arkadasim dedigi cok sevdigi birisi olur ya iste ben o hic olmadim.
Yazı tura atılırken yaşanan ufak heyecanım ben. Sonuç belli olunca her şey eskiye dönüyor.
yalnız yapayalnız kimsesiz kaybolmuş. Adeta sonsuz bir yalnızlık girdapı içerisindeymiş gibi hissediyorum..
Çantamda acil durumlarda kendimi asmak için ip bulunduruyorum, sanırım bu nasıl hissettiğimi açıklamaya yeter.
"bugün belki hayatının en güzel günü olur."
Evet bok gibi. Ama öle sıçtıktan sonra hemen sifon çekilen bok değil,hani sıçtıktan sonra bakarsın ya bu iğrenç şey benden mi çıktı diye onun gibi. iğrenç bi şekilde duruyorum orda.çatır çatır sıçmışlar beni parçalarım dağılmış sağa sola.gitmemek için direnmişim,tutunmaya çalışmışım ama hayat gibi parlak, beyaz, çekici fayans yapmış yine yapacağını nemli bırakmış üstünü kaymışım. yetmezmiş gibi beni yaratan bana iğrenerek bakmış, yakıştıramamış kendi yüceliğine bu pisliği ondan çıkmış olamazmışım. evet bu boku siz yarattınız. Sözlerinizle, davranışlarınızla bu insandan bi bok yarattınız çekin artık sifonu.
ilk idrarımı yaparken mutlu hissedersem günüm güzel geçiyor.
Bir hevesle alınıp evin bir köşesine atılan müzik aleti gibiyim.
iyi hissediyorum.

sıradaki soru?
Namlunun uçundaki kurşun gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar