bugün

Wolverine'deki gibi healing factor.
istediğin zaman istediğin süper güce sahip olabilme süper gücü.
Sözlükte açılan; ilk okul çocuklarının hatıra defterlerindeki saçma anket sorularına benzeyen bunun gibi başlıkları silip uçurma gücü.
Yürüyen uçak olmak isterdim. Böylece heryere yürüyebilirdim.
Görünmezlik isterdim ama o güce galiba sahibim.
zamanı geri alabilmeyi isterdim.
maddeleri kontrol edebilmeyi isterdim.

bu sayede hem dünyanın teknolojik gelişim hızına x100 gibi hız katabilirdim, hemde ismimi ölümsüzleştirirdim.

Öncesinde dünyada var olan ve henüz keşfi yapılmamış maddeleri ortaya çıkarır.

Sonrada uzaydan sınırsız kaynağı dünyaya getirmeyi amaçlardım.

bu özelliğim amerikalıların dikkatini çekerdi, bir gece cia ve mossadın ortak operasyonu ile beni evden kaldırmayı amaçlarlardı.

bende maddeleri kontrol ettiğim için evin çelik kapısını üstlerine yıkardım. ardından kasklarını hangi maddeden yapıyorlar bilmiyorum ama kontrol ettiğim için beyinlerini buruşturur öldürürdüm..

bu şekilde Türkiye'nin büyümesine engel olamayacağını bildiklerinden bomba falan atmaya kalkarlardı, bombada metal alışımlı madde barındırdığı için onuda hava falan durdurur, geri iade ederdim evlerine şutlardım..

bombaları kontrol ettiğim için gidip ortadoğudaki terörü ve batının pis oyunlarına son vermeye giderdim.. Orayı temizledikten sonra afganistan, pakistanı ve türkmen ülkelerini de temizlerdim..

en sonra afrikayı da kurtarırdım daha sonra aşısız falan ülke gezdiğim için enfeksiyon kapıp ölürdüm.
görünmezlik olsun isterdim. bankalara girer benden aldığı kredi faizlerini geri alırdım.
ultra elektronik çok geç boşalma superuranyum gücü.
istediğim an istediğim yerde olmak. Şu an Maldivler’de olmak vardı mesela.
zamanda yolculuk yapabilme gücüm olsun isterdim, 1997 yılına gider ölmeden önce babamla barışırdım.
Kafamın arkasında gizli 2 tane gözüm olmasını isterdim.

Böylece, artık sırtımdan bıçaklanmazdım..

Edit:Eksileyen 3 kisi sırtımdan bıçaklayanlar..
Uyumak.

Sadece uyumak.
Dünyayı cennet yapmak.
Gecmise simdiye ve gelecege mudahele edebilmek isterdim.
küçüklükten beri bu soruya verdiğim cevap hiç değişmedi. uçabilmek isterdim. ve şu harika videoyu izlerken bile nefes almayı unuttuğum anlar oldu itiraf ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=owiwCIhc0I0
Zamanı geri alma gücüm olmasını isterdim.
insanların hafızasını kontrol edebilmeyi.
istediğim kişinin hafızasından istediğim şeyi silebilmeyi. kendi hafızam da olur.
ışınlanmak isterdim kesinlikle.
zenci olmak isterdim ya da en azından zenci gibi hissetmemi sağlayacak özel bişeyler *
insanların düşüncelerini okuyabilmeyi isterdim.
Muhatap olduğum insanların akıllarından geçen gerçek düşünceleri bilmek isterdim.
kesinlikle zamanı yönetebilmek olurdu, değiştirilemeyen ve müdahale edilemeyen tek şey. düşünsenize tarihin bütün kara lekelerini silebilme gücüne sahipsiniz. ölümlerin hepsini engelleyebilir ve kimin dünyaya hakim olacağı siz karar verebilirsiniz tarihteki her lider ve damga vurmuş isimle arkadaş olabilir ve akıl alabilirsiniz. herkesin kaderini etkileyebilir, sonsuz yaşam, para ve gücü sonsuza dek elinizde tutabilirsiniz.
Hayvanların dilinden anlamak.
Işınlanmak kesinlikle.