bugün

namusluyum deyip yemediği yarak kalmayan türbanlı kıza rakip olamaz.

edit: sözlükte bayağı var bu tiplerden. bastırın abazanlar şansınız çok yüksek !
(bkz: izmir olmasaydı troller ne yapardı sorunsalı)
kendisine bu yaftayı yapıştıran eziklere "kıçımın çetelesini tutmak sana mı kaldı?" sorusunu sorması gereken kızdır. 21. yüzyılda bile hala daha namus kavramını bir et parçasıyla ölçen, hakkı olmadığı halde insanları bu şekilde yargılayıp yaftalayan örümcek beyinlilere mutlaka hakettikleri uygun cevabı vermesini önerdiğim kızdır. *
not: izmir'li değilim. sadece kadınların seks objesi olarak görülmesinden ve namus blabla başlıklarla yaftalanmasından rahatsızım.
dağılabilirsiniz.
(#14452361)
geçmişte izmirli kızların bir hayli çektirdiği anlaşılan birilerinin gazabına uğramış kızdır.
comolokkodur efendim.
yemediği bok kalmayıp herkesle yatan üstelik bakire de olmayan izmirli kız için sıraya girmiş erkek söylemi.
yediği bok kalmaz* diyerek, "bok uzmanı" burda ne demek istemiş merak edilendir.*
aha kaçmış, hızını alamadı heralde, bok incelemeye gitti..* ***
izmirlisi istanbullusu yoktur, genelevdekilere sorsan onlarda ben şöyleyim böyleyim demez. gözlerine bakmalı ne olduğunun cevabı orada.
beyazın "psikopat" taklidini andıran kız.
yoğurdum ama karayım demektir.
(bkz: sana ne) diye cevap verilesi durumdur. eğer bi (bkz: kuyruk acısı) varsa bilelim. (bkz: orospu) her şehirde, dilde, ırkta orospudur. izmirde ki orospudur da, ankarada ki azizemidir? orospu her yerde orospudur...
21. yy da hala "namus dediğin et parçasından mı ibaret? hem 100 kişiyle yiyişip hemde namuslu olabilirim" diye kotarılmaya çalışılan durum.

arkadaşlar acı olacak ama söylemem lazım , "bekaret beyindedir" akımı çoktan çökertildi. yeni bir şey de değil 10 seneyi geçiyor bu kavramın ne kadar saçma olduğu ayaklar altına serileli.

yeni bir şey değil ama hala kendisini bir adet vajina dan ibaret gören kızlarımız var. bunu doyasıya kullanmanın hakları olduğunu idda edip diğer taraftanda 200 sene kadar önce olan bu "kız = vajina" bakışına da karşı çıkıyorlar.

yani kısacası "bana et parçası gözüyle bakmayın ama ben sadece sevişilmeye yarayan bir et parçasıyım" diyorlar.
karar ver kuzum , nesin sen?
ne ulan bu izmirli kız sorunu. fıstık gibi kızlar yüz vermeyince bu kadar mı koyuyor böylelere. yediği bir bokta yoktur çağdaştır. yobaz değildir. 1 sakallının peşindeki 4 karının biri değildir.
önerme sahibine nasıl bir ayar verdiyse,

artık önerme sahibini nasıl öptüyse, her allahın günü akıllarda olan kızdır.

bir şey daha, bu tarz önermeler izmirli kızların zerre kadar şeysinde değildir. rabbim "namusluyum" deyip, "bakireyim" deyip totosunu tutamayan motorlardan eylemesin.