bugün

hayal ürünü insan. namazı kötülemek için daha kaç takla atacaksınız da boşa gidecek acaba.
ülkemizi savunalım da isterse din elden gitsin insanının komşusudur. akıl edemez ikisi de hem dini hem vatanı elde tutalım da dış güçlere birlikte karşı koyalım demeyi. o kadar da gerizekalıdır bunlar.
cemaatcidir hem arap hemde yunan penisi yalarlardı & şimdi hem arap, hemde abd penisi yalarlar. yıllar önce atatürkü deccal gösterende bu kahpe evlatlarıdır ve aynı kahpe soyları yunanlılar gelirse şeriat devam eder yunan askerlerini yurda sokalım mantığı içindelerdir, şimdide amerikan penisi yalalıyor cemaatçiler.
embesildir.
tatlı su müslümanıdır, akp'lidir.
günümüz müslümanıdır. Durum o raddede neredeyse artık.
(bkz: eşek fantazisi)

yok öyle bir müslüman.
dini yanlış anlayan bir avuç insan. normal müslümanlar böyle değildir. bilmiyorsanız, yorum yapmayın. abd türkiye ye girse kaçınız pustuğunuz evinizden çıkar da karşı koyarsınız? yine şehadetten korkmayan müslümanlar kırar analarınıza uzanan bilekleri, bunu da böyle bilin.
bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncıdır.
abd 6. filosuna karşı namaz kılmış münafıklar ile aynı familyadandır.

görsel
tüm türkiye islamın sadece farzlarını yerine getirsin abd'yi de dünya'yı da yönetmezse kendimi taksimde yakarım. düşünsene kimse rüşvet almasa, alkol-uyuşturucu kullanıp uyutulmasa, zina yapmasa, kısacası; boş işlerden uzaklaşıp doğru işlere yönelse biz türkler emin ol dünya'yı esir alırız. ama zamanında sokmuş yahudiler aramıza kini, nefteri, karamsarlığı, boş işleri, küfrü, pis işleri..
hatta öyle ustaca yapmışlar ki bunu doğrulamaz hale gelmişiz.
zihniyeti sikilecisedir.
aşırı derecede (bkz: pragmatist) dincidir. dindar değil dinci.
ben camiime gideyim de kürdistan kimin sikinde diyen ile aynı kişidir.
kıblesi pensilvanya olanların düşüncesidir.
bu ülkede yaşamayı haketmez.
iSLAMI TAM OLARAK ANLAYAMAMIŞ OLAN YOBAZ iNSANDIR.
Beyni olmayan veyahut beyni olup da düşünme yetisine sahip olmayan yaratık yumurtlamasıdır. Çok merak ediyorum gizli kapaklı kalın perdeler arkasında toplaşıp mı kılınacak o namazlar? Bu düşünceleri geçmişinizden utanmadan yazabildiğinize göre başlık başlık, manda ve himayeyi kabul etmemek için onbeş yaşında çanakkalede şehit düşen küçücük çocuklar boşuna mı öldüler şimdi?
çalışan emekçi gariban insandır. sadece kursağından bir lokma geçsin ister.
http://inciswf.com/kynsrl.swf
ben bikinimle gezeyim de diğerlerinin başörtüsünün yasaklanması umurumda değil zihniyetinin ürünüdür. geçin bunları.
aslında imanı olmayan kişilerdir.
tek partili dönemin hatırlamasıyla yalan olan başlık. camileri ahır yapıp kutsal kitabımızı ve dini kitapları toplattıran kimlerdi de şimdi değişmiş olsun.