bugün

toplumda genel kabul gördüğü üzere edepsiz kızdır.

bakire olmama ihtimali de çok yüksektir.
kızışmıştır.
Ortam namahremse cok da bise beklememek lazim, denilesidir.
Kemalist solcu kızdır. Bunlar ultra namahrem yerlerde daha beter kahkaha atarlar.
(bkz: sessiz kahkaha)
Çok gülesi gelmiştir. Niye kendini tutsun, kimin ne düşündüğü mutluluğunu dışa vurabilmiş ve o anı yaşayabilmiş olmasından önemli değil. Eleştirenler kim ki ?
Namahrem yerse sen neden oradasın.
yanıyordur söndürün.
(bkz: sesli kahkaha)
Patlak kızdır kesinlikle. Recm edilmelidir.
Bülent Arınç duymasın.
yolludur.

şaka şaka.

kız veya erkek fark etmez. toplum içinde insanları rahatsız edecek biçimde dikkat dağıtıcı her eylem ayıptır. bir dahaki sefere zokayı yutarsın. (bkz: zokayı yutmak)
kadın kadına gülüşen ahlaksız yobaz kadınlardır. kadının kahkaha atması konusunda bir bilenin sözlerine aldırış etmeyip, cehennemde cayır cayır yanacaklardır.
Genellikle laik ve kemalist kızlardır. Bakire olma ihtimali düşüktür.

Bakire ise bile yakında birine verecektir.
namahrem ortamdan kasıt ne bilmiyorum da, bir ortamda inletircesine kahkaha atan hanımları antipatik buluyorum.
ooo seküler linci alırım bi dal.
bir anda aklına komik fıkra gelen kızdır.
Namahrem ortam derken? Tamam toplum içinde aşırı hareketlerden bende hoşlanmıyorum ama kahkaha atan bir kız hakkında saçma sapan yorumlar yapmak niye? Milletin bekaretinden size ne.
Namahrem değilde sessiz ya da düşük sesle konuşulması gereken ortamlarda bazen geliyor insanın başına bu tarz olaylar. Gerçekten hiç hoş olmuyor, yanımda ise kahkaha atan, mutlaka uyarıyorum biraz daha sessiz diye, tüm gözlerin bir anda kim bu hayvan gibisinden bizim olduğumuz tarafa dönmesi gerçekten hiç hoş değil yani. Başkası ise yapan yine aynı, rahatsız edici ve özellikle bir kadına yakışmıyor. Ha erkeğe yakışıyor mu? Bence hayır. Evinde at kahkahanı ama toplum içinde özellikle sessiz sakin mekanlarda dikkat edilmeli diye düşünüyorum.

Eyyorlamam bu kadar.
Güzel olanları anlıyorum dikkat cekmek istiyordur da çirkin kızlari anlamıyorum. Ben kalabalık ortamda sırf dikkat cekmeyim diye dibimdeki arkadaşla fısıldayarak konuşuyorum.
yine günahkarlığım üzerimde çıkayım da namahremlerin yanlarında kahkaha atayım. sapık beyinliler.
Namahrem ortam ne lan acaba diye sordurtan, neşe saçan biri olma olasılığı yüksek olan kızdır.

Ama Yüksek sesle gülen insanlardan hazetmem haberi olsun.

Edit: imla
Sadece ilgi çekmeye çalışıyordur ya da çevresindeki insanların ne düşüneceklerini umursamayacak kadar rahattır. Bok da çıkabilir.
Günah işleyen, erkeği de günaha sokan kızdır.
(bkz: sesli kahkaha)
Ortama göre bazı davranışlarımıza ayar vermekte yarar var.