bugün

at çamuru izi kalsın kafasıyla hazırlanmış bir videoya inanan yazarın sözlükte bunu bir (bkz: hakikat) olarak lanse etmeye çalışması içerisinde ciddi miktarda kin biriktirdiğini gösterir. video da ne muhabir görebildim ne hollandalı. 200-300 kişi itişe kakışa bi yere ilerliyolar. ayrıca öyle bir olay olsa bunu youtubeda haberin sadece bir parçasını kesip zikinin keyfine başlık koyan kimsenin ziklemediği bi elemandan değil. haber bültenlerinden öğrenirdik.

(not: eksilerimi bekliyorum sayın din düşmanı karşimsler)
mısırda birkaç yıl önce mursi karşıtı bir grubun yaptığı rezilliktir..haber o zamanlarda bayağı bi sansasyon yaratmıştır..youtube'da siklenmeyen bi videodan ibaret değildir bütün dünyada haber olmuştur..ama cahillik başa bela malesef..
yalan haber diyenlere gelsin madem;

https://www.youtube.com/watch?v=Q65eLnbmdhk
https://www.youtube.com/watch?v=h0KmEaWsSQw

https://en.wikipedia.org/wiki/Lara_Logan
Dinciler için normadir.
yemin ediyorum midem ağzıma geldi.. kanım dondu o neydi öyle..
Cinsel organları kesilip ellerine dikilmesi gereken kişiler tarafından yapılmıştır.

Kadının çığlıkları hala kulağımda nereden geldim de izledim?
SiSiNiN DE AQ MURSiNiN DE AQ. BUNU YAPANLAR iNSAN OLAMAZ.
(bkz: lara logan)
O yıllarda büyük bir skandal olmuştu. Yıl 2011 mursi karşıtı diyorlar ya!

Ha yapanlar müslüman değil zaten. Te Allam ya hala din öveceğim diye olayı meşru etmeye çalışan mallar var.
Mursi karşıtı solcularmış. Solcuların dini değerlere pek saygısı olmadığından adam öldürme, ırza tecavüz onlara göre normaldir. Ayrıca islamla bağ kurmaya çalışan puştlar toplu tecavüzün en sık olduğu yer Hindistandır. O zaman bütün Hindular sapık mı diyeceksiniz. Bu tür olayların dinle değil toplumun sosyal gelişmişlik düzeyi ve ahlaki yapısıyla bağlantısı vardır.
Mısır ve cinsel saldırı raporlama
Logan ve onun CBS ekibi tutuklandı ve tek gece için gözaltına alındı ​​Mısır ordusu kapsayan ederken, 3 Şubat 2011 tarihinde Mısır Devrimi. O mürettebat gözleri ve silah zoruyla kelepçeli ve onların şoför dövüldü söyledi. Onlar ülkeyi terk etmek tavsiye edildi, ancak daha sonra serbest bırakıldı. [18] [19]

Kutlamaları izlerken 15 Şubat 2011 tarihinde, CBS News, Logan 11 Şubat'ta dayak ve cinsel saldırıya uğramıştı bir bildiri yayınladı Tahrir Meydanı'nda izleyen Hüsnü Mübarek 'in istifası. [20] CBS 60 Dakika bu konuda onunla röportaj yayın 1 May 2011; o çünkü Mısır'da cinsel saldırı yaygınlığı dışarı konuşuyordu, ve kadınlar muhabirlerin kendi işlerini yapmalarını engelleyen halinde rapor isteksiz cinsel şiddet konusunda sessizliği kırmak dedi. [21] [22]

O olay 200-300 erkek katılan ve yaklaşık 25 dakika sürdü söyledi. Onun fotoğraf makinesi pili başarısız olunca o olay olmadan bir saat kutlamalara rapor edilmişti. Mısır CBS mürettebat biri de kalabalık onun hakkında uygunsuz cinsel yorum yapmak duydum sonra onu söylüyorum, onlar terk önerdi. O eller ona dokunarak, ve kamera öldü gibi, "stop" bağırarak duyulabilir hissetti. Kalabalığın biri o CBS false olsa da, bir "benzine maç" olduğunu söyledi bir iddia, bir Yahudi, bir israilli olduğunu bağırdı. Onların cep telefonu ile fotoğraf çekerken o, elleriyle tecavüz, onun bir deyişle, elbiselerini yırttı ve söylemek için gitti. Onlar o onlar, onun kafa derisi parçaları yırttınız çalışıyorlardı görünüyordu dedi çok zor saçını çekerek, farklı yönlere vücudunu çekerek başladı. Inanan o ölüyordu, o kalabalık bir grup kadın kamp edildiği yanında bir çit, tarafından durduruldu yere meydanında boyunca sürüklenmiştir. Bir giyiyor Bir kadın çarşaf Logan etrafında kollarını koymak ve kadınlarla olan bazı erkekler kalabalığa su attı diğerleri, onun etrafında saflarına kapattı. Askerler bir grup belirdi coplarla kalabalık geri yendi ve bunlardan biri omzunun üzerinden Logan attı. O hastanede dört gün geçirdi ABD ertesi gün, geri uçtu. [21] eve geldiğimde o Başkan Obama tarafından temas oldu. [23] CBS saldırganların kim belirsiz ve olası olmadığını söyledi Herhangi bir takibat yapılacaktır. [21]

copy-paste.
Sikmemiş birazcık oynamışlar. Ne var bunda ?
tecavüzcülerin asla ve kat'a toplum içine karışmaması gerektiğini düşündüren kan dondurucu eylem. o çığlıklardan nasıl etkilenmez insan olan? topunu gebertmek lazım.
gerçek islam bu değilcilerin üşüşecekleri eski bir olay.

Üşüşmüşler bile. islam ve ataerkillik kadına çok değer veriyor evet, hep bu insanların yanlış anlamaları işte püff!
Hadi bunu açıklayın Müslümanlar denilen durum.
Kadın olmak ne zor yaa...
sırf bedenen güçsüz olduğu icin başına gelmedik iş kalmıyor böyle hayvanlar yüzünden.
mursi karşıtları yapmış. yani dinsizler. ee dinsiz adamdan da bu beklenirdi zaten.
ayılar kadını köprü altı gibi bir yere çekti.
bunun dinle ilgisi yok. yapan kişiler allahsız orospu çocuklarıdır.
2011'de lara logan tecavüze değil cinsel tacize uğradığını söylüyordu. burada ise hollandalı kadın muhabir mursi karşıtlarının tecavüzüne uğramış diyorlar. size şunu söyleyeyim medyanın yaptığı hiç bir habere inanmıyorum artık. çünkü o haberler size sizin öğrenmenizi istedikleri şekilde sunuluyor. ve burada ne sekülerizm ne de hümanizm bu işi düzeltti sadece devletler devletleğini ortaya koydu. almanya 200 yıl önce onlarca prenslikti . lakin işte bu durum hukuki sakınca doğruyordu. ne yaptılar tek devlet oldular gittiler namibya da soykırım yaptılar lakin kendi ülkelerinde düzelmeye başladılar. bugün alman vatandaşı ters yöne girerse trafikte ayvayı yiyeceğini biliyor. yani devlet devletliğini yapıyor. peki bizde?
mısır = orta doğunun lağım çukuru.
mısır=ortadoğunun ve kuzey afrikanın b.k çukuru. bir de suudi arabistan, yemen var böyle.