bugün

şayet grup olursa 5+1 dolby dijital atraksiyonlarına girilebilir.
kadın toplantılarında daha fazla müzik konuşulmasını sağlayacak icattır.

- şaziye kız resmen heavy metal gecesi düzenledik bizim beyle.
+ ayol ben ölsem daha iyi. bizim boyu devrilesice hâlâ klasik müzikte.
yakında joystick'li si de çıkarsa hiç şaşırmayacağım gelişmedir. prezervatifi takıyorsunuz, hatun kişiye joysticki veriyorsunuz o istediği gibi oynuyor. Hem böylece arta kalan zamanlarda playstation için iyi bir oyun arkadaşı kazanmış oluruz. Hem de hatun memnuniyeti maksimize olur. Bilim adamları bunu da yapsınlar...

isviçrelilerden bi b.k olacağı yok yürü be ukraynalı!!!
şu tip diyaloglara konu olabilecek icattır:
kadın: hayatım nooldu, bir şeye mi canın sıkıldı?
herif: yav kondomun müziğini duyunca birden aklıma geldi; abinler buralara gelmez di mi?
kadın: üçü de hapiste unuttun mu? son sevgilimi vurmuşlardı

o sırada kondom: namus belasına gardaş yatarız zindan bizim
asrın icadı olmaya aday.
türkiye sınırları içerisinde her daim arabada 5 evde 15 çalacak olan prezervatif.
nabza şerbet vercekmiş. istenmeyen durumlar oluştuğunda;

sakın geç gelme erken gel
yaptığına şantaj denir böyle aşka montaj denir

gibi şarkılar çalması muhtemel prezervatiftir.

ayrıca tabii ki;

kondom herkese kondom dünya'ya kondom hedede...

olmazsa olmaz.
motivasyona ihtiyacı olanlar için: alemin kralı geliyooor *
(bkz: bilimin iyice sapıtması)
Özellikle öğrenci evleri ve yurtta kalan öğrenciler tarafından rağbet görecek prezervatif modelidir . Efendim ahhh , uhhh seslerinin yerine müzik çıkar , komşu veya yan odadaki eleman duymaz çat çat seslerini ...

(bkz: çat çat sesi)
hay mnskym, bunda da mı love story çalıyor lan?
dı rı rı rı rım, dı rı rı rı rı rı rı rım rım rı rım.
-noldu sustunuz ikinizde necati
*öyle ayarladım da necla hadi ben uyuyorum.
(bkz: fantazi insani)
fatih ürek çalıyorsa işlevinden şüphe ettirecek prezervatiftir.
kenny g çalanı makbuldür.
spermlerin dans etmesi kaçınılmazdır.
- necmi bu çalan senin eski sevgilinle şarkın değil mi? değiştir şunu lütfen!!
- aşkım takıldı lanet, değiştiremiyorum.
- bütün konsantrasyon gitti ama, olmuyo böyle necmiii.

necmi iç ses: "boşuna dememişler sessiz atın çiftesi pek olur diye. hay kafama zıçayım."
logo-melodi servislerinden yeni melodi download etme olanagi saglayan kondomdur. ornegin sehvetin ve coskunun tavan yaptigi bir anda mhoma yazin 6969 a gonderin, homage for satan ritimleriyle cosun. veya mpain yazin yine 6969 a gonderin house of pain kondomunuza gelsin. partneriniz isterse bu parcalara eslik etsin, istemezse etmesin; eslik ederse ekime, etmezse s#kinize kadar.
durex in buna benzer bir radyo reklamı vardı.
sıradan prezerfatifle sex;
* tak tak tak..
durex le sex;
*
dırırırırır tss dıırrrrrrrrrrr tıs.
(bkz: kadın efektli prezervatif)
'değişik şekilde ritm tutmayı sevenlere' şeklinde bir reklam metnine sahip olması beklenen prezervatif.
kesinlikte uzak durulması gereken icattır. keza emaneten ayakta duran ereksiyonunuzu bu tip dikkat dağıtıcı cihazlar ile riske atmaya hiç gerek yok.*
Haydar dümen'e gelecek soruların seyrini de değiştirecek icattır.
x:hocam sevdiceğimle ilişkiye girerken aniden melodiler gelmeye başladı alt taraftan bu durumda sevgilim bakire midir? bakire değise doğacak çocuğumuza albüm yapsak tutma olasılığı nedir cevablarınız için teşekkürler şimdiden.
şuna gebe kalınmıştır bu icatla:

2011 fantazi fuarı: müzikli prezervvatiflerimiz, uzuneşşek oynayabilen fantazisüdyenlerimiz, 4 dil bilen şişme rus kadın ve yılın icadı olan nano teknoloji harikası atlayabilen vibratör... hepsi burada!
edisonu bile şaşırtan 'ulen elektrik nedir be bunu bulaydım ya 'demesine sebep olmuş çok işlevli alet.