bugün

tum milliyetcilerin ulkucu, tum solcularin komunist olarak yaftalandigi toplumumuzdaki anlamadan yaftalama cahilliginin bir baska ornegidir.
olmayan yaftadır. atatürkçüler aklı selim bilgili ve bilinçli insanlar olduklarından böyle işlere bulaşmazlar.
doğru yaftalamadır. ben şakirt olmayı şeref bilirim. bir cemaate bağlı olmayan müspet kardeşlere olabilir tabi. herkese çay ama şakirte yok mantığı.
şakirt kuran talebesi demektir.

sıçılırken taşırmadan sıçılması lazım.
dini anlamda takip edilecek tek beşer peygamber efendimiz iken; sen çıkıp sait nursi'yi ve gülen'i takip edersen, ben sana şakirt demişim çok mu?

tek rehber kur'an'dır a dostlar; ne şeyhlere/hocalara ne de onların yazıp söylediklerine itibar etmeyin.

anlayana çok bile.

edit: kötüleyen dostum, tek rehberin kur'an olması mı zoruna gitti? acilen ıslah et kendini. bak o inandığımız güzel kitap da der; "hala aklınızı kullanmayacak mısınız?" (HÛD suresi).
gerçek bir müslümanı kimse laf atarak yaftalamaz. eğer sen allah ile aranı cemaaat gibi örümcek kurumları soktuysan yaftalanırsın. evet.

he bir de her fırsatta iki kelimenden birisiyle atatürk'e hakaret ediyorsan, şakirt kelimesi azdır bile.