bugün

hamamdaysa tabi örtü şart.
lan oğlum boşuna demiyorum dini kaynağı bilinmeyen hadislerle hacı hocalarla yaşayacağınıza açıp kuran okuyun mealini okuyun ki anlayın biat etmeyin her söze diye. sakalımız yok sözümüz dinlensin.
Umarım ciddi değildir ve bir yerlerde yazmıyordur. Yorum yapmak istemiyorum.
Kadınlar için eşarp, hatta kara çarşafla girmek daha makbuldür. Kardeşim bir gidin ya.
bu kafadaki zihniyetler yüzünden insanlar dininden uzaklaşıyor bi salın lan insanları! bari örümcek kafalarınızla insanların banyolarına karışmayın.
niye? cinler götümüzü görüp aşık olurmuş.

bu cinler de nasıl bir gavatsa götümüzü görünce aşık oluyor anca.

lan yolda yürürken, evde otururken yüzümüze bakıp aşık olsana.

yok illa görecek o götü.
katıldığım bir hoca söylemidir. montla yıkanmak daha uygun olacaktır.
edep diye birşey var. edepsiz olan ne bilsin! şuurlu olan müslüman edep tutar.
Kıllarımla yıkanıyorum öyle oluyor mu?
Yoksa cinler izleyip göz koyarmış. Aman mazallah kesin siz duş alırken göremediğiniz varlıklar sizi izleyecek de beğenecek de sevecek edecek bir boklar olacak ya da size bakıp asılacaklar.

(bkz: hani insan düşünebilen bir varlıktı)
gerçek islam bu değildir.
Arkadaşlar çoğunuzun söylediği şeyler yanlış. hocanın dediği doğrudur avret yerlerimizi kapatarak duş almamız hepimiz için daha hayırlıdır.
doğru tespittir.

müslüman değil çıplak yıkanmak, götünü açıp sıçamaz bile. maazallah cinler görür filan...

önce edepli bir şekilde, giydiği dona dolduracak, sonra don yıkanacak. böyle... kesin bilgi. yayalım...
dal taşak yıkanarak dinlerine karşı gelen müslümanları kızdıran video. *
ortalama bir müslüman yılda kaç kez yıkanıyor ki zaten?! onda da ha çıplak olmuş, ha giyinik. : )))
Bunu söyleyen hoca kılıklının kendisi çıkarmasın üstüyle başıyla yıkansın. böylece melekler görüp tahrik olmazlar. Tövbee.
pjama ile yıkanır evet.
çok şükür takım elbiseyle atlıyorum küvetin içine. haliyle müslüman kişiliğim zeval görmüyor.
neden yıkanmaz müslüman tasarrufludur yıkanırken aynı zamanda üstündekileri de yıkar.fakriz ama salak değiliz.
çöl maymunlarının geleneklerini din zannedersen böyle olur tabi.
ayrıca kadının kocasından hamile kaldığı yerlerde varmış. vay dinsiz sapıklar!
yok artık dedirtmiştir.
buna istinaden; geçen kazakla yıkandım çok güzel oldu. *
allah a cok ayip ozellikle. cinsel organlari kapatmak lazim. ne o oyle allah in karsisina gecip salliyosun gibi?
Korkudan haberleri açamıyoruz, şehit haberinin gelmediği bir gün dahi yok, kriz kapıda, fakirin dostu bim bile arkasını dönmüş bize, gratisin önünden geçip gitmek azap veriyor, yarın ne yaşayacağımız belli değil bu ülkede ama hâlâ işte bilmem satranç küfürdür, haramdır, banyoda çıplak yıkanılırsa günahtır diye her gün saçma salak bir düşünce atılıyor ortaya.

He gerizekalı çok günah. Allahın en büyük günahlarındandır. Cehennemde cayır cayır yanacaksın.
Bir insan banyoda nasıl çıplak yıkanır ya inanılır gibi değil.
neyse ki astronot kıyafetlerimle ya da takım elbisemle yıkandığım için günaha girmediğimi öğrenmiş oldum.