bugün

(bkz: uludagsozluk din işleri)
(bkz: uludagsozluk dinsizlik işleri)
hayata 37 ekran bakmanın daniskasıdır.
(bkz: ateist olduğu halde kendini müslüman zannetmek)
her gün kahramanı olduğum durum. efendim türkiye'de ve dünyada müslüman olmayan = ateist diye bir denklem yoktur. bunun deisti var, agnostiki var, panteisti var, hristiyanı var. her dini eleştirene tanrıyı kanıtlamaya çalışmak bu durumlarda komik oluyor. sen sadece eleştiriye cevap ver, arka plan ile neden uğraşıyorsun ki.
bir üst modeli ateyiz kelimesini kullanır.
cehalet göstergesidir... ateizm, kendince bilimsel destekleri olan bir felsefedir. zordur yani ateist olmak. ben şu dine bu dine mensubum diyip, sorgulamadan , düşünmeden din sahibi olduğunu zanneden kişiler olduğu gibi, aynı şekilde tanrı yok diyerek ateist olduğunu zannedenler de vardır. insanlar, ben şuyum ya da ben buyum dediklerinde gerçekten ne olduklarını biliyor olsalar böyle saçmalıklar yaşanmaz.
cahilliğin ta kendisidir.
Aslında müslüman olmayan herkesi belli bir inanç grubuna almazlar. Onlar için yalnızca iki sınıf vardır: Müslüman ve gayrimüslim. Müslüman iyidir, gayrimüslim şerefsiz kâfirdir. Onun için ateist, agnostik veya hıristiyan olmanız hiç fark etmez. Ve karşılarında bir gayrimüslim varsa, sunulan tüm argümanları reddederler. Kanıt bilimselse bilimi reddederler, felsefi konuşuyorsanız felsefeyi reddederler. işte böyle homo'sap'hienlerdir bunlar.
çünkü 4000 dinden sadece islam dogrudur. adam öyle inandırmıştır ki kendini tanrının allah oldugunu kanıtla dediğin zaman allah tanrının belasını versin der.
(bkz: saçmalardan seçmeler)
Bu sadece duman grubunun yürek şarkısını bilen kızı dumanist zannetmekle eş değerdir.
cahillik. Bir de ateisti satanist sananlar var ki düşman başına.
+allah'a inanıyor musun?
-hayır
+oha ateist misin?