insan gibi insandır. gerçek insandır ki olması gereken budur. görüldüğü üzere ışidin müslümanlıkla uzaktan yakından alakası yoktur. emperyalist güçlere hizmet eden bir örgüttür.
(bkz: döner bıçaklarıyla dalalım abi)
Aklı başında müslümandır. Kendi çizdikleri zalimce yollarla, insan katlederek, tecavüz ederek cihat yaptığını iddia eden insan dışı yaratıklara destek vermek bırak müslümanlığı insanlığa sığmaz.
fitne fesada yüz vermeyen insandır.
ışid'i sevenin Müslümanlığını bilmem ama insanlığından şüphe ederim.
kabeyi yıkacaklarını beyan eden adamları sevmeyen insandır.

ayrıca hepsini geçtim. müslümanım ama müslüman sevmiyorum kardeşim. ne olmuş? adamlar hala dibimizde ortaçağı yaşıyor. ufukları gelişmemiş. birazcık aralarından sıyrılan oldu mu "israil ajanı" yaftasını yapıştırıyorlar. elin amerikalısının yaptığı silahla kendi vatandaşlarını öldürüyorlar. bu gerizekalı halleri hiç gözlerine batmıyor. ne kadar mal göründüklerini idrak edemiyorlar. sayayım mı daha?
Türklerin müslümanlığa geçiş şeklinden habersiz insan söylemi.
haksız mal beyanı. bi git allasen, ne boksun biliyoruz.
Müslüman olup da şeriat istemeyen insandır. Müslüman olunca şeriat istemek zorundasın. Ben dedim size bize reform şart şu dini elden geçirmek lazım.
Kendi dinini bilmeyen insandır. Kur'an Mealini bir kere (objektif, mecaz diyerek değil) okusaydı böyle demezdi kodumun tatlı su şakirti
(bkz: eli kılıçlı adamın ümmeti)
(bkz: allahu akbar velillahilhamd)
adı üzerindedir. insan.
müslümanlığı anlayamamış insandır. adamların tek amacı dini yaymaktır, buna rağmen müslümanları kafa kesiyor, bilmem ne diye yargılamak aptalcadır. sanki türklere müslümanlık çiçek ve lokum ikram edilerek, 'dinimiz çok güzel gelsenize' diyerek getirildi. şu an ışidin yaptığının en az on kötü kadar kötü şartlarda bu dine geçirildik. bu şartlara rağmen hepiniz şükür ediyorsunuz müslümanım diye. biraz mantık, biraz edep ya.