bugün

savcının tutuklama istemine karşın hakim kararıyla serbest bırakılmıştır. şahsen müjdat gezene bir nefretim olmadığı gibi bir sevgimde yok ama sanatına ve işine saygı duyuyor ve yapılan saldırının cezasız kalmasına anlam veremiyorum. hukuk sistemi bu kadar zayıf kalacaksa her sinirlendiğim adamın evini, dükkanını yakarım ne de olsa ceza almayacağım. bu tarz ses getiren olayların cezasız kalması içinde kötülük barındıran insanlar için sadece fırsata dönüşecektir.
vatan sevdalısı imiş.
müjdat gezen'in bazı osmanlı torunlarına laf sokmasını kendine yedirememiş. bilmiyor ki o osmanlı torunları fırsatını bulsa kendine kat ve kat geçirecek.

(bkz: geri zekalılar vatansever olmasın lütfen)
tek çözüm var !

hayır lısıyla oyunu verecen,

kimse çalıp, içindekileri değiştirmesin diye,

sandığına sahip çıkacan, oyların sayılırken başında duracan !
duygularına yenik düştüğünü iddia eden bir zanlı.

ayyaş birinin yaktığı haberlerine de

"Herhangi bir husumetim yoktur. TV programında Abdülhamithan'ın torunu olan Esma Hatun için söylemiş olduğu çirkin söyleminden dolayı bu suçu işledim. isteseydim tüm binayı yakabilirdim ancak binanın yan kısmında brandalı bölümü yaktım" 

diye tepkide ve savunmada bulunmuştur.
bir çok kitle bu kişiye sahip çıkıyor, eline sağlık diyor.

peki neden?

müjdat gezen'in seveni yok.
O adam hakkında tutuklama kararı çıkmıştır. Aslında maşa olduğunu düşündüğüm veya gaza getirilmiş bir akıl hastası, şahsı için mekan yaktığı sultan'ın adını bilmiyor. Oysa nilhan osmanoğlu'na hakkında hakaret edildiğini belirtse o da yasal hakkını kullansa hem mantıklı hem doğru olurdu.
bu akabeliler yeni işi icad etti

sıç sıç, vatansevdalısıyım.

valla süper fırıldak.

yemediğin halt kalmasın

efenim

vatan sevdalısıyım

oldu ya la.
böyle böyle sokakta milis gücü kuruluyor. Adam kundaklama yapıyor mahkeme serbest bırakıyor. Sahi nerde yaşıyoruz biz.
elinde benzin bidonu bir binayı ateşe veriyorsun. sonra da elini kolunu sallayarak emniyetten çıkıp gidiyorsun..

kafayı mı yedik arkadaşlar. bu kadar mı kör olduk. bu kadar mı ayrıştık.

bu tür feci durumlara alışmayalım. bu yanlışların sonu felaket olur, olan millete olur. yazık bu ülkeye..
halkı tahrik eden bir provokatör.
Alkollü olarak Osmanlı'yı savunduğunu iddia eden kişidir.