bugün

görünümü kızdır onun. seni gandırmışlar aslanım.
kız derken sarıkız mı? *
edit: eksi yağmuruna tutulmamın sebebi sözlükte at eşek kovalayan kızsız kalmış mühendis sürüsü yüzüden midir acep? acıyorum size...
öğrenci evinde yemek aramak gibidir.
kaldırmayın abi şu mühendis kızların götünü. sonra biz derdini çekiyoruz diye hayıflanırdım hep. şimdiki mühendislik öğrencilerine acırım.

özelliklede, makina müh metalurji ve malzeme müh gibi müh dallarındakilere.
"bana 1 kilo sacli kemikli ama az kemikli kiz verir misiniz?" seklinde, cok rahatlikla yapilabilecek tavlama islemidir.
(bkz: tüm fakülteler birleşin)

mühendislik fakültesinde görmediğim kızı, güzel sanatlar fakültesine giden otobüste görüyorum.

ben bu devlete vergi veriyorsam dediklerime kulak asmalı. ayrımcılığa son! birleşin fakülteler rç.

rç: orak çekiç.

böyle de aykırıyım amk.
kimya metalurji fakültesi ya da endüstri mühendisliği bölümünün önüyse neden olmasındır. aksi takdirde imkansızı istemektir zira zaten 3-5 kadın olur bölümde onların da her daim sevgilileri vardır açıkta kaldıkları an da kaparlar zaten bölümdekiler. adamların üniversite bitmeden önce yapmaları gereken bir şey bu en nihayetinde. ilerde "abi sınıfta 3 kız vardı 3ünün de sevgilisi vardı biri ayrıldı ben kaptım." diyemeyeceklerse ölsünler zaten.
Mühendislik fakültesinde okuyan kız hem bakımlıdır hem de zeki.

(bkz: yengeniz)