bugün

bir türlü haz edemediğim insan.programında ne gerçek ne sahte anlayamadığım dolayısıyla izlemediğim sert mizaçlı şahsiyet.
tv program yapımcısı, sunucusu. kendisinden haz etmem lakin bir gerçek varki aylarca bulunamayan birçok insanın bulunmasına vesile olmuştur. hem fotoğraflarla halkın dikkatini çekiyor kayıplar hem de emniyet müdürleri bir televizyondan geldiği için isteğin kayıplar üstüne daha çok düşüyor. tarzını uygun buluyor muyum? hayır. fakat birçok aileninde çocuklarıyla kucaklaşmasını ya da kötüde olsa cesetlerini bulunmasına vesile olmuş insan.
reyting uğruna aklına koyduğu herşeyi yapabilecek kadındır. reyting uğruna konuğunun annesinin doğranıp öldürüldüğünü yüzüne 5 saniyede söyleyebilecek anasın..

neyse sözlük ekle butonuna basmazsam kötü şeyler olacak.
gitsin magazin programı yapsın kişisi , reyting için stüdyosunda adam öldürülmesine az kaldı .
reyting ugruna insanları programında kullanan kişidir.
eskiden magazin muhabiri olan o zaman sevilen ama şimdi nefret edilen şahıs. iyi mi ? oldu hayır.
kendisini savcı falan sanıyor sanırım. iki soru sorup, işte yakaladım açığını diye havalara girme eğiliminde. gerçi bir çok meslektaşından daha zeki olduğu söylenebilir ama bu kadar suçlayıcı olmak da bir suçtur aslında.** hukuk sistemi düzgün bir ülkede yaşasak başı beladan kurtulmaz.
kendini hakim zanneden, sesi, saçı itici televizyon sunucusu.
saç modelini değiştirirse gideri var bu hatunun.
ama ilk şart dediğim gibi o saç modeli değişecek. yoksa yağmurlu havada su yok bu kadına.
annemin, bırak annemi sülalemin psikolojisini bozan sunucu kişisi. onun yüzünden dışarı çıkamaz oldum azizim.
temizlik günleri sabahları sesine uyandığım kadın.

temizliğe gelen abla kahvaltısını müge anlı izleyerek yapıyor da.
annemin psikolojisini bozan kadındır.
(bkz: yeter yahu)
lafi gedigine koyan birisi hani derler ya tas altinda kalirim laf altinda kalmam.
her gelen kayıp, cinayet vs için ''bu gün olmazsa yarın, yarın olmazsa öbürgün bu iş çıkacak meydana.'' diyen tv sunucusu. her sabah izliyorum o ayrı.
(bkz: muge anli ile tatli sert)
kaybolan insanları bulan kadın...
1,5 yıldan 7 yıla kadar hapsi istenen gereksiz kişilik.
kendini hakim, savcı zannederek kişileri tv önünde suçlamayı kendine marifet sanan kişi.
bu kişiye baktıkça ülke'nin içler acısı halini görüyordum.
emniyet mensubu herhangi biri ile evlendirilmesi gereken insan.
annelerin, babaannelerin, anneannelerin seyretmesi sakıncalı olan programı sunan kadın.
programının acilen kapatılmasını istediğim sunuculardan. hukuk mu bitirmiş? diplomat mı? peki ya ajan olma olasılığı nedir? kimsin sen ey insan?

bir de şuna değinmeden geçemeyeceğim: sokaktaki her insan öcü değildir.
nefret ettiğim kadın. annemin aklına saçma sapan fikirler sokan kadın. ekranlardan defolup gitmesini istediğim kadın. öyle sinirliyim kendisine. *
behzat ç ile evlenmesi gereken.
iticilik simgesidir.
sevgiliden ayrılırken saçları örnek verilebilen olağanüstü insan.
şöyle ki;

-biz seninle müge anlı'nın saçları gibiyiz.. aynı kafa üstünde, ama hep ayrık..
+oldu o zaman biz kalkalıım
Defne Joy foster'ın ölümünden pay çıkarmaya çalışan kişi. Sanki kendisine başvurulmuş gibi olayın araştırlmasını üstüne vazife bilmiş.