bugün

Bugün ölüm yıl dönümü olan milli kahramandır.
rusların ve ermeni köpeklerinin karabağda niye üstünlük kuramadığın bir göstergesi olmuştur. Böyle yiğitlerimiz oldukça köpekler emellerine ulaşamayacaktır. Ruhun şad olsun yiğidim. Mekanın cennet olsun şehidim. Karabağ türk yurdudur ve öyle kalacaktır.
Rambo tipli adam. Hakkında anlatılan ehikayeler harbiden büyük sieyler.
ruhu şad olsun.
ama görevi yaşamaktı arkasında binlerce kişi varken acele etmesi onu bu yönde dolduranların suçudur ya da hiç bişey yapmadan uzuuuun görüşmelerle oyalananlardır.
yaptığı bir fitili ateşleyecek olsa o zaman doğrusunu yapmış denebilirdi ama ortada fitil yok. Azerbaycan yönetimi bişeyler yapmaya niyetli gözükmüyor.
bir gece manitayla kavga ettikten sonra kafası atıp soluğu ermenistanda alarak, 3000 ermeni askerini öldürüp 1500 ünü rehin almakla kalmayıp sapanla ermenistan hava kuvvetlerine ağır hasar verdikten sonra hızını alamayarak ermenistan meclisini basıp başbakanla cumhurbaşkanının kafalarını tokuşturmuştur. sonra araya mahallenin büyükleri girip mevzu fazla uzamasın diye sakinleştirmişlerdir. ama kahpe ermeniler ülkesine geri dönerken sırtından pıçaklayarak öldürmüşlerdir.

şaka bir yana hayatının baharında yaptığı bir cahillik yüzünden can vermiş gencecik delikanlıdır. yazıktır fidana. senin üzerinde hissettiğin sorumluluğu orospu cocuğu bürokratların hissetmeleri gerekirdi.
Türk genci türk yiğidi azeri gururudur türk askerindeki taktik ve ruhani gücün temsilidir.
21. yüzyılın kürşad'ı. tek başına bir ermeni birliğini basıp onlarcasını telef eden kahraman. allah'ın rahmeti üzerine olsun.
cennet mekan şehit.

tam 4 yıl önce bugün yazdı destanını.

http://www.youtube.com/watch?v=SDRX4kc4hoc
şehit olmuş gençtir. mekanı cennte makamı ali olsun..
cennetten bizlere selam yollayan mübarize bin selam.
şehadetin ahiretteki kuvarsı.
Ermeni köpeklerinin korkulu rüyası, çağımızın kür şad ruhlu kahramanı.

Vatan sağ olsun.
azerbaycan bayrağı qarabağ'da dalgalanırken seni selamlayacak, inşallah.
kahramandır, kürşaddır. başka sözüm yok..
Adini duydukça tuylerimi diken diken edendir, şehittir.
ermeni köpeklerini vurmuş, kürt eniklerini havlatmıştır.

boşuna demedik;
(bkz: ermeniler türkiye de kürt olarak yaşıyor)
Azerbaycanda xalq qehramanı kimi bilinir.
amma ehemmiyetsiz insanlar üçün heykel qoyub derslikde mükemmel yer ayırırıq, esiller ise tarixin saralmış yarpaqlarından xezana qovuşurlar.

azerbaycan'da milli kahraman gibi bilinir.
ama önemsiz insanlar için heykel dikip derslikte mükemmel şekilde yer ayırırız, asıl kahramanlar ise tarihin sararmış yapraklarından hazana kavuşurlar(yok olurlar).
kizilelmada gecen kahramandir.

izlemesek bilemicez. okumuyoruz da zaten.

ruhu sad olsun.
sen emelinle bizi hayran eyledin mübariz.

http://www.youtube.com/watch?v=eLQgLcIn95Q
xalq qehremanı.
--spoiler--
Her gece işgal edilmiş topraklara bakıyorum, düşmanın harap ettiği topraklarımızı görünce yüreğim parçalanıyor.
--spoiler--

demiştir.
karabağ için vereceğimiz özgürlük savaşında türk gençleri azerbaycan bayrağını karabağ'dan asacak, sen rahat uyu şehidim.
hikayesini duyduğum günden bu yana karabağ için şehid olmak istiyorum, böyle bir igiddir...
910373819392017191 ermeniyi öldüren milli qehreman.
Öyle bi koymuş ki hala inliyorlar vay anasını.
Hee xalq qehremanı, kürtlerin niye zoruna gitti acaba.*
Attığı kurşunlar ermenilerden girmiş, fars çingenelerinden çıkmıştır.
kendisini sözlükte duyduğum şehit azeri asker.