bugün

bu sene dogru duzgun bi puan alamadığım dan dolayi gitmeyi dusundugum 2 senelik universite. dis ticaret,isletme yonetimi ve lojistik bolumlerini düşünüyorum fakat sayisalim berbat.

o yüzden bu konu hakkinda bana bilgisi olan şurayı öneririm burayi öneririm diyebilirler.

yazarlarin gorusleri benim icin onem arz etmektedir.
Zamanında çok bilinmediği için iş olanağı ve nitelikli eleman bulundurma açısından iyiydi fakat son zamanlarda herkes iki yılda bitirip hemen işe başlayayım kafasında olduğu için talepler çok fazla arttı. Hal böyle olunca çalışılan ucretler ve nitelikli eleman sayisi da azaldi. Bana kalirsa saglik alaninda tekniker olmak akıllıca degil cunku her isi size yaptiracaklar fakat en az parayi siz alacaksiniz.
Git kardeşim. insanlar eğitim hakkının nefes alan herkes için geçerli olduğunu falan düşünüyor ama yanlış.
Üniversitenin bir ağırlığı vardır gençler, Üniversitelerde sadece yüksek öğrenim değil hayat,sanat,spor gibi eğitim aldığın bölüm ile alakası olmayan, insanın kültür seviyesini artıran faaliyetler içinde bulunulması gerekir ama bizim ülkemizde nerede!
Üniversite ortamı için okunmaz, Eğer sende o ışık yoksa, Vatana Millete hayırlı olmak deyimini sadece Ölen kişilerin arkasından duyuyor benimseyip bu yoldan gitmiyorsan kusura bakma sen üniversite okumamalısın.
Her insanın sahip olduğu Eğitim hakkı okuma yazma ve basit matematikten ibarettir. (Bu kadarında bile başarılı değil insanımız)
IQ'su ayakkabı numarasından küçük olan, Üniversite tercihindeki tek amacı karşı cinsle münasebet olan,Geleceği hakkında hayali bile olmayan, LYS puanı 181 olan insan gitmesin üniversiteye hak etmiyorsunuz çünkü!
MYO tercihlerindeki 140 barajı artırılmalı! Kimse kusura bakmasın 160 soru içinde toplamda 40 tane soru çözemeyen insanların bırakın yüksek öğrenim görmesini kapısından içeri sokulmamalı!
güncel Önemli Başlıklar