1. 1.
  Damon Wayans ve Tisha Campbellin başrollerinde olduğu, zenci ve 3 çocuklu bir ailenin yaşamını konu alan, comedymaxin yayımladığı sitcom.
  1 ... norma
 2. 2.
  meali benim hatun ve çoluk çombalaktır.
  3 ... karamuratbenim
 3. 3.
  izlerken kitlenmeme sebep olan michael kyle hastası olmama neden olan ve en yakışıklı,komık zenciyi bünyesinde barındıran dizi. neydi o yoga dersleri...
  2 ... cahil
 4. 4.
  dizi sevmeseniz ve zencilerle alakanız olmasa bile kendinizden birşeyler bulmanızı sağlayan dizi. özellikle bir annenin çok çok iyi canlandırılması söz konusudur. aynı zamanda diğer diziler aksine bu dizideki asıl kadın oyuncu son derece tombuldur. hatları mükemmel olmasa da kocasıyla arasında mutlu bir ilişki varıdr. bu da diziyi daha mükemmel ve daha izlenilebilir kılmaktadır.. dizi gerçekçi olmasas bile hayatın içinden ve neşeli...
  1 ... dnzznd_tmbl
 5. 5.
  michale kyle karakteriyle aşmış dizidir. hele birde koca kafalı bir "oğul" vardır ki akla ziyandır.
  2 ... hothead
 6. 6.
  dahi çocuk,insanı gülerken işetme potansiyeline sahiptir. wife olan kadının gülerken çıkardığı ses akıllara zarardır. micheal kyle karakterine zaten diyecek bi şey yok.
  1 ... birgarip
 7. 7.
  her sabah saat 9:00'Da tnt'De yayınlanan yarıcı komedi dizisi.
  1 ... vajin aga
 8. 8.
  seinfeld den sonra en çok güldüğüm sitcomdur. insanın baba olup çocuklarına Michael Kyle gibi davranası gelir.
  1 ... matrix
 9. 9.
  ailenin büyük kızınının erkek arkadaşıyla gelip seks yapmak için izin almaya çalıştıkları bir bölümü var, babası annesi sinirlenseler de dinliyorlar türkiye'de olsa elin oğlu bu konuyu açtığı anda 100 m rekoru kırmalı ki ölmesin ama bölümün sonunda babası olayı bir şekilde engelliyor hele ki yaptıklarını sandığındaki halini görünce nerde olursa olsun insanın pek değişemeyeceğini görüyorsunuz sonuç hep aynı yere çıkıyor yani.
  1 ... the longest journey
 10. 10.
  Cumartesi sabahlarını eğlenceli hale getiren TNT'nin 11.20'de yayınladığı gerçekten güldüren dizi. Gülünen tek kişi belkide başroldeki Michael Kyle. Zeka dolu esprileri, sempatik tavırları, karizması. izleyin izlettirindir.
  ... hide and seek