bugün

şıkır şıkır dans filmleri ile meşhur bollywood'un elbette beceremediği film.

izledim, çok bayat.
Şıkır şıkır dans filmlerinin güzel olduğu kadar. Bu filmi mükemmeldir bollywood'un. Filmde shahrukh khan ve kajol'un olması bile yetmektedir.
Shahrukh khan'ın oyunculuğu işte budur dedirtir.
Öneri ile izledigim filmlerden birisidir. Bence basarili tavsiyede ederim.
normalde 1.5 saatlik filmi bile 2 güne bölüp izleyen beni 3 saat ekrana kitlemiş filmdir. otistik bir kişinin hayat mücadelesini insan ayrımcılığı yapmadan iyi insan ve kötü insan olarak anlatan muhteşem bir filmdir. tavsiye edilesi.
Bir yandan hüzünlü bir yandan komik film. Güzeldir.
dünya'ya islam'ı anlatan ve sonuna kadar savunan film. hintlilerden böyle şeyler beklemenmezdi ya neyse..
filmin anafikri de bu zaten. her şeyde iyi ve kötü ayrımı var. fikirlerimizde de..
mandira bile çocuğunun ölümünden khan'ı sorumlu tutabildi.
müslümanlar arasındaki çürük elmaları da göstermeleri bi yerde özeleştiri bâbında iyi olmuş.

khan'ın annesi hiç şüphesiz filmin gizli kahramanı...

"insan deneyerek herşeyi başarabilir."

görsel
insanı aynı anda hem hüzünlendiren hemde güldüren çok başarılı bir film.
izlenmeli.
pamukkale otobüsünde izlediğim süper film. eve gelip bir daha izledim.
memnun oldum karşim şeklinde cevap verilmesi gereken tanışma sözleri.
leziz bir hint filmi. oyunculuk, konu, senaryo hepsi çok iyi. otistik bir insanın hayata karşı dimdik durması, sırf ön yargılardan dolayı haksız yere suçlanması, iyi niyeti... izlenmeli.
psikoloji filmlerine müptela olarak benim izlediğim filmler arasında en mükemmel ikinci film.
içeriği, konusu, akışı çok iyi. sayesinde hint filmleri için pozitif ön yargım oldu.

benim adım khan, ben terörist değilim.
izlenesi sevgi dolu bir film.
ara ara izlenilmesi gereken filmdir.
mutlaka izlenmesi gereken bir başyapıt. bana ve hayata bakışıma çok büyük katkıları oldu.

"hayatta iki türlü insan vardır; iyi insanlar ve kötü insanlar"
en kısa zamanda izlenmesi gereken film. Ilk fırsatda izleyecem.

(bkz: benim adım kamil)
(bkz: ben terorist değilim)
(bkz: serbest çağrışım)
televizyonda denk gelmişti biraz izledim güzel film.
go khan go
böyle film çıkar belki.
Shah rukh khan'nın başrolde oynadığı, amerikadaki müslümanların 11 eylül 2001'den sonra çektikleri zorlukları anlatan, "barış gelsin!" ve "önyargılar silinsin!" diye duyuran bir filmdir. Şiddetle tavsiye ederim, izleyin!
film çok başarılı, hindistan yapımı olması beni şaşırttı. özellikle khan karakteri çok başarılı oynanmış. hatta filmi seyrettikten sonra gerçek hayatta böyle bir rahatsızlığı var mı diye araştırdım. uzun bir film olmasına rağmen sıkmıyor. devamı çekilmesi gerekli ki bence gelecektirde.
ben biliyorum khan, sen terörist değilsin.
abartıldığı kadar iyi değildir!
kim ne derse desin bazı mesajlarını anlayabilmek için azcık bilgi birikimi, zeka sahibi ve biraz da müslüman kimliğinden ötürü yaftalanmış olmak gerekir.Abartıldığından iyidir.
güzel filmdir tavsiye edilir mesajları vardır tabii anlayana bakmasını bilene.
Amerikada yaşayan Asperger sendromlu müslüman bir adam ve ailesinin ikiz kuleler olayından sonra yaşamlarının nasıl değiştiği ve çektikleri sıkıntıları anlatan film.
Mr. Presedent! My name is khan. And I'm not a terorist!!
ince mesajlar vardır .özellikle arka planlar özenle seçilmiştir .çok güzel bir filmdir .prodüksiyon, yapım ve senaryo açısından imdb sıralamasını zorlamştır .