bugün

geçmiş olsun. birlikte eğlenmek varken, birine şaklaban olmayı seçmektir.
benan hanım ağzınızdan bal damlıyor.

arzu ettiğiniz bir kıraathanede boza içebilir daha ne kadar mutsuz olabilirizi konuşabiliriz.
çekilmez çiledir.

o yüzden tumblr kızlarından uzak durulmalı.

önemli uyarı; ciddi bi sıkıntısı olanlar konu dışıdır.
iş bu entiri yhaa insanlardan nefret ediyorum, tribindekiler için girilmiştir.
varlığınız bir insanı mutlu etmeye yetmiyorsa o insana aşık olmak sizi er ya da geç perişan edecektir. uzak durulmalı desem, durabilecek olan var mıdır tabii bilinmez..
Çılgınlar gibi sevmek. Çılgınlar gibi sevmesini beklemeyi sevmek belli de. Yıpratan bir şey varsa o da tam olarak sevmemektir, bence.

(bkz: hangimiz sevmedik çılgınlar gibi)
Mutsuz olması neyse de hiçbir şeyden de mutlu olmayacaksa, kötü. Memnuniyetsiz biriyle hayat mı geçer be. Sürekli surat sallayıp en güzel an'ı bile mahveder.
Çok sevilebilirsiniz, eğer mutlu etmeyi becerir iseniz sizi çok sevebilir.
Sapikcasina bir tutkuyla yaparim ben bunu. Mutlu gececek tek bir gun bile bana yeter. Yaralar cok derine islemisse, mutsuzluk o ruhu ele gecirmisse ikinci bir gun icin ugrasmam. Umut olmasi yetmez, caba gormek gerekir bu durumda. Hepimiz biraz mutsuzuz ama mutsuzlugun o sicak yatagina yatmayi aklindan cikaramayan biriyle gereginden fazla zaman harcamak kayiptir, yorucudur, bostur. Muzmin mutsuzlarin, meyillilerin de kulagini cekmis olayim burdan.
tam da yerindesinizdir o halde. çünkü uludağ sözlük erkeklerinin çoğu nedense çok mutsuz. tencere kapak olur işte. ama sonra ben eğlence istiyorum demek ve sıkılmak yok.
ikinizde mutsuz olursunuz hocam.
Mutsuzlugu Kendine yaşam biçimi yapmış melankolik bir manyak değilse sorun olmaz zannımca hatta belki güzel bile olabilir Velhasıl denemeden bilinmez. Fakat bu riske değer mi?.
Anaç ruhlu kadınların itinayla yaptığı eylemdir. Sonrası malum zavallı kadın başarabileceğini düşünür, onu bulunduğu kasvetten çıkarmak için elinden geleni yapar sonra daha da fazlasını yapar ama olmaz. Neden çünkü adam mutsuz olmaktan keyif alıyordur. Aşık kadına da bok yemek düşer.
sevdiceğimin başına gelmiş olan eylemdir. yorumlarını almak gerek...
vefa göstermemesiyle son bulur.

aşık olanın yaşadığı sürecin aklıma getirdiği şiirdir:
Yağmuru seviyorum diyorsun,
yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun...
Güneşi seviyorum diyorsun,
güneş açınca gölgeye kaçıyorsun...
Rüzgarı seviyorum diyorsun,
rüzgar çıkınca pencereni kapatıyorsun...
işte,bunun için korkuyorum;
Beni de sevdiğini söylüyorsun...
william shakespeare.
Nerde o anaç kadınlar ?

Nerde el surmedigim mutlu ruhlar ?

Kasık aralarının hazzini aşk sanmayanlar ?

Mutluluk kıyasını somut zirvalara dokmeyenler ?

Yada mutsuz olmaktan keyif alanlarin olduğuna inananlar ?

Yahu siktir derim
(bkz: çağ yangınında tutuştum)
vallahi ben mutsuzken bana kimse aşık falan olmadı, hatta benim mutsuzluğum kimsenin şeyinde olmadı.
binbir emekle mutluluğum için tek başıma aslanlar gibi çarpıştıktan sonra dediler ki "ya kanka aslında güzel kızsın sen, ben başlarda aha buna yazayım diye düşünmüştüm ama çok depresiftin be.." ama cümleden de çıkacağı üzere kanka olunmuştu.

konu siz olunca işlemeyen, konu karşıdaki olunca sizden beklenendir. ı ıh diyorum.. teşekkürler..
acıma ile sevgiyi karıştırmayın.
ilişki düşünmeyen birine aşık olmaktan iyidir.
Aşık olanın Mazoşist bir yanı yoksa zor olacağı aşikar. Dışlamak değil ama aşık olup sadece onu mutlu etmek için uğraşmak yorucudur. işin sonunda kıymet bilinmemesi durumu da olacaktır.

Zira sen ona kendini bulması için yardımcı olmaya çalışırken bakarsın kendini başka yerde bulabiliyor.
Sürüncemeli fiildir. Mutsuzluğa da say bizi ama Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin sırtını döner... arada sırada yakaladığın mutlu hallerini daha sık görebilmek için tüm enerjini harcarsın. Ama o, pili bitmiş el feneri gibi arada yanıp yanıp söner. Senin de nihayetinde içinden her şey bıçakla kazınıır kazınıır. En sonunda sen de onun gibi mutsuz olursun. Maalesef ve maalesef.
Ki ne mutlu istisnaları yaşayanlara.
aşık olduk ama mutlu mu mutsuz mu bilemiyorum daha.

üzüm üzüme baka baka kararır mantığıyla devam edersek eğer insanı mutsuz edendir. sevmeyin efendim böyle insanları.

küçücük bir tebessümü size çok gören insanları sevmeyin.
Çivi çiviyi sökermiş. Bi aşık olabilsem gerisi çorap söküğü gibi gelir. Mesele aşık olabilmekte. Hem aşık olup da mutlu olanı ben hiç görmedim. Zaten öyle de bi talebim olmadı.
Zamanla onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Sizde bunun her anında onunla olursunuz.
Bir, iki mutsuzun birbirine aşık olması değildir.
istisnasız her defasında karşı tarafı içine soktuğum durum. Karşı taraf adına hoş bir durum olmadığından eminim.
Alternatifsizdir.

Böyle bir ortamda bile mutlu olabilecek kadar düşük zekalı birine asık olmak.. şeeey, hayal bile edemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar