bugün

Mustafa cecelinin başbakan yalakası olduğu iddiasıdır.

Çok da doğru bir iddiadır. Sürekli tayyibin yanında görüntülenmektedir. En son da tayyipe konserinde şarkı söyleyip seve seve yalakalık yapmıştır. Kanımca doğru, iyi insan kişiliği altında sahtekarlık, fırsatçılık yatmaktadır.
Gezi olaylarında, gezi Parkı'na destek veren sanatçı arkadaşlarını twittardan engellediğini söylemiştir.
ziraat bankasının kuruluşunun 150. yıldönümü resepsiyonunda ortaya çıkmıştır.
sevmek yalakalıksa, başka anlamı yoksa atatürkü sevenlere ne demeli acaba?
Gülen cemaatinden değilmiydi diye soruları akla getirmiştir. Çünkü öyleyse nasıl öyle oluyor bu bir çıkarım mıdır?
cemaat ile tayyip'in arasını yapmak için uğraşıyordur.
olmayan durumdur. bu durumu asla ama asla mustafa ceceli için kabul etmem. sevmiyorum adama bir gıcıklığım var tipini sevmiyorum ama adam düzgün yahu bir sakıncası. bu adam en başından beri dini bütün muhafazakar olarak gezen biri asla başkaları gibi dönemin adamı değil, yarın bir gün hükümet gider devre göre iş yaparsa bak o zaman en baştan ben eleştiririm. şu an onu gerektirecek durum yok. evet.
Sevmesi yalaka olması anlamına gelmez ve şarkılarının kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez.
mustafa ceceli, gezi parkı olaylarında politik görüşünü ortaya koymamıştır. sadece yediği kaba pislememiştir.
kaç yıldır akp belediyelerinin konserlerine çıkıyor.. sever tabi başbakanı. bildiğin yandaş. bildiğin yalaka.
kendisi hacıymış. dini bütün bir insan olduğunu sık sık belirtmekte beis görmez. ancak parasını ödediğiniz takdirde bir mekan dolusu alkollü insanı eğlendirebilir. klibinde açık kızlar oynatıp onların üstünden para kazanabilir. valla söylenildiği gibi en başından beri muhafazakar olan ve bunu gözümüze sokan bir hacı için değişik bir durum. tabi bu durum kimseyi ilgilendirmez ama samimiyeti hakkında bize ipuçları verir. böylece bizde saf saf başbakanı sevdiğini düşünmeyiz.
"sevgi hangi ara yalakalık oldu?" sorusunu akıllara getiren başlık
(bkz: güce tapmak)
bi arkadaşımdan duyduğuma göre fem, maltepe dersanelerinin şenliklerinde sürekli sahne alan şarkıcı imiş.
bir acun değildir.