bugün

Televizyon izlerken oldu. Birden su sesi geldi. Gittim musluk yarıya kadar açılmış. Azıcık beynimi kullanıp su belki musluğa tazyikli gelmiştir ondan açılmıştır diye düşünüyorum. Ya o yüzden değilse. Erkek adam korkar mı? Ben korkuyorum.

Edit: olay olduğu sırada sabah ezanı okunuyordu.
hayrı alamet olmasını dilediğim, felak-nas ikilisinin sabaha hatta ikindi akşama kadar okunmasını tavsiye ettiğim olay.
uğursuzluk getirir. hele ki su çamurlu filan akıyorsa kaç.
kendi açildığı gibi kendi kapansın düşüncesiyle haraket edip filme ara vermeden devam edilimesi gerekir.
olması imkansız olay; ya şizofrensin yada metafizik olaylar. git annanı uyandır onlara anlat biz ne yapalım burdan.
Tayyibin işidir. Su faturasınin çok gelmesi sağlanmıştır ancak sesi duymanla planlar suya dusmemistir çünkü su yeni akmaya başlamıştır.
Ankarada universite yıllarında hayatımızı 1 sene boyunca mahveden olaylarin baslangicidir bu musluk acilma olayi.

Bir çocukluk yapip 3 harfli falan cagirdiysaniz şayet o evde, veya tezgah uzerinde soğan kabuğu biraktiysaniz yarin ilk olarak işin ehli bir hocaya gidin zira düşündüğüm şey ise bu başlangıçtır.
Sabah ezanı sırasında olduysa abdest almanız için işaret edilmiş olabilir.
gevşemiş olma ihtimali yüksek heyecana gerek yok.
kendinizi kurmayın durduk yere, yat uyu sabah contayı değiştirirsin.
korkulası durum. ürkütücü.
biraz önce aynı durumu yaşadım bir anlam veremedim ne oluyor yahu??
Şehirdeki su hatlarında basınç fazla gelmiştir ondandır.
Ben uyurdum bunu ama mantıklı bence.
uç harfliler olabilir. arkanıza bakmadan kaçın bence.
Korkmanıza gerek yok siz zahmet etmeyin diye bir kaç sapık cin açmıştır musluğu. sakince kafanızı kaldırın ve aynaya bakın merhaba yakışıklım/güzelim demeyi unutmayın.
Ara sıra onun da içini boşaltması lazım bırak aksın, o da rahatlasın sende, bende, bizde..
Tüylerimi diken diken etmiştir
Hepsini hemde.

Sonra düşününce boşver dedim aksın, onunda rahatlamaya ihtiyacı var.
tam musluğun yanına geldiğinizde siyah bir su aktığını gördüyseniz ve elektrikler de tam o anda kesildiyse, şuurunuzu kaybedin. böylece birazdan olacakları şuursuz bir halde yaşayacağınız için o kadar koymayacaktır.
üç harflidir o.
bu da üç kelime olmuş.
25-30 uncu seviye cine işarettir. Dikkatli olunmalı ve ev içerisindeyken nar ekşisi ile gezilmelidir. Cinler nar ekşisinden nefret ederler.
sabahtan açık unutulmuştur su kesilince, su geldiğinde büyük bir gürülütü ile akmaya başar.
Tımarhaneye yatırıldığım gün bütün tabiatüstü güçlerin açığa çıktığını düşünerek tuvalette yaşadığımı -zannettiğim- bir vaka.

Sonra aman olsa ne olmasa ne deyip geçtim.
Bazı özel konukların evde olduğunu gösterir. Korona kurallarına uyuyorlar . Çok da korkmayın yani temiz şeylermiş sonuçta musluğu açıp elini yıkıyor.
yok öyle bir şey, açık unutmuşsundur, kafanızı karıştırmayın yok yere.
gecenin bir yarısı eüzibillahimineşeytaniracim okutan durumdur.