marmara üniversitesi satış yönetimi hocası, baymak ın sahibidir ayrıca. 5 sene önce 4. sınıftayken dersimize girdiğinde bir porsche bir lincoln navigator bir de x5 sahibi insandı, ferrari alacağı soyleniyordu kısa zamanda. makina mühendisi olmasına rağmen baymak ı bir şekilde zor durumdan kurtarıp büyük çoğunluğuna sahip olmuş kimse, matrix den fırlamışcasına neo tarzında giyinir genelde, kendinden bahsetmeye bayılır ayrıca. boğazda yalısı olduğuda söylenir.
TÜSiAD üyesi ve inşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan iş adamı. Halen Marmara Üniversitesinde işletme Lisans ve işletme Yüksek Lisans'a ders vermektedir.
(bkz: derse ferrarisiyle gelen bilge) ayrıca baymak'ın hem sahibi hem genel müdürüdür.Sürekli kendinizi geliştrmenizi tavsiye eder. Ben sizin yaşınızda işlere başvururken 60 sayfa cv ile başvururdum der ve doğru olduğu kuvvetli kaynaklarla teyit edilmiştir.
iyidir, harikadır. tecrübeleriyle size ışık tutar.
baymak'ın eski sahibi.

her zaman vurguladığı; yanlış teşhisle ölümün kıyısından dönünce 1007 yılında ethica sağlık grubunu kurmuştur.

(bkz: incirli ethica)