bugün

Şeref ahlak karakter namus yoksunu insanların yaptıkları eylem. Yatacak yeriniz yok lan.
Allahım gene mi becerikliyim? Yine mi tüm gözleri üstüme çekiyorum?

Edit: ha muhlama ha mıhlama. Bi harf için tatava yapmayın, yaylanın yallah. beceriksiz sürüsü sizi.

görsel
Mıhlama yapmayı öğrenemedikçe üzülmek zorunda olan kızdır.
muhlama kim amk?
Muhla beni essy.
Istırırım ben öyle kızı anam trabzonlu oda iyi yapar üzmem severim severim.
Muğlamadır o, karadenizde yapılır başkası imkansızdır.
doğrusu mıhlama olup; bunu yiyen kız nutella yiyen kızı döveceğinden, üç buçuk basamaklı en küçük asal sayıya bakmak lazımdır.
mıhlama yapabilen kız bizim oraların, karadeniz kızıdır. üzmeyin tersleri pis olur sonuçlarına katlanırsınız vesselam.
Muhlamanın yanında çayı da demlerim ama çok üzduler.
(bkz: başlıktan yazar tahmin etmek)

off essy her yerde sen. hadi muhla bizi şapşik şey.
her insanı üzecek birileri vardır. bu insanın marifetlerine bağlı değildir. beyin cerrahı bir kadında üzülebilir, kuzu tandır yapanda, muhlama yapanda.

Not: Karadenizin doğu illerinde farklı söyleniş şekilleri vardır. Rize'de "muhlama", Trabzon'da kuymak veya mıhlama derler genelde.
Ama biz Rizeliler muhlama deriz.
Kesinlikle yapılmaması gerekendir. Muhlama yapan kızı üzerseniz beyninize tecavüz edebilir. Çünkü Muhlama yapabilen kız Karadenizlidir.
Peyniri yagda eritmeyi bu kadar buyutmeyin. Baklava acan icin bu kiz her turlu uzulur aq.
Eşşekliktir.

Muhlama hayat felsefemizdir. Diğer yörelerdekiler tereyağının ve peynirin ölçüsünü ayarlayamaz.