akıllara zehirlenme ihtimalini getiren hebe, hübe and the hebele. yani bu adamlara muhalif olan kişilerin, genç sayılabilecek bi yaşta patır patır kanserden gitmesi biraz tuhaf gelmiyo mu türkan saylan'dan bu yana başlayan süreçte?

öyle kimyasallar varki, renksiz kokusuz tatsız. yiyeceğine, içeceğine azar azar katarsın kişinin ve agresif bi kanser türüne yakalanıp ölmesini sağlarsın. kimse de bi bok anlamaz. 100 yıl öncesinde bile gizli servislerin elinde olan bi teknolojiydi bu.1500 sene önce bile simyacılar yapardı, sonradan biyokimyacılara devroldu iş.

bi ihtimal bana göre ama guvvetli bi ihtimal.
(bkz: Ulan oruç mu bana vurdu yoksa ben mi yanlış görüyom başlığı)

Yani cidden ; ama cidden hakaret olarak söylemiyorum velakin kafayı sıyırmışsınız.

Yahu muhaliflerin ölmesini Akp'ye bağlamak nedir arkadaş.El insaf!
demek istiyor ki bunu da r.t.e yapmıştır.

eeee?
osmanlı ve bizans sarayında bile mümkün olan olayın garipsenmesi olayı. 1500 sene önce bile olan olayı şimdi birileri söyleyince niye garipsiyosunuz?

şu yapmıştır, bu yapmıştır demiyorum ama x bir güç veya gizli servis, pek rahat bi biçimde dikkat çekmeden bir kişiyi kanser ederek öldürüp ortadan kaldırabilir diyorum. 60'larda bile dik alası yaşandı bunun sovyetler ile abd arasında. şimdi mi olmayacakmış?

bu adamların peşi sıra patır patır ölmesi biraz tuhaf kaçmıyo mu?