bugün

Merakla beklenen taktiklerdir. Ulan daha önce muhabbetim olan kızlara açıldım ama bu ilk defa oluyor. Kız öyle izmir kızı falan da değil. Bir ağırlığı ve asaleti var. Neyse tatava yapmayın taktik verin.
"izmir kızı falan da değil."

kahkaha attım amk ahahah.

Whatsapptan yürü.
taktiği yok, gidip kendini tanıtacak ve şansını deneyeceksin. erkekler kızların ayağına gider öncelikle.
Ona küçük sürprizler yap.
Tesadüf eseri tanışıyormuş gibi yapıp önce senin varlığından haberdar olmasını sağla. Gördüğün bir yerlerde selam vermeye çalış ama acele etme. Terslenebilirsin.

Az konuş her fırsatta konusma. Mesela üç kere karşılaşırsan ikisinde selam ver. Konuşunca da daha çok onun ne yaptığını falan sor çok hevesli görünme. Bu seviyeye kadar gelmek zor olmasa gerek bence. Az ve öz konuşan, kibar, onu merak eden mesafeli bir arkadas dikkatini çekebilir.tabi bence.
''Sana seviyom bana çık'' diyin gerisi hallolur zaten.
Selam muhabbet edek mi sözü ile başlanabilir. Kabul ederse artık muhabbetiniz var demektir.

Muhabbetiniz olan kıza açılma taktikleri ise başka bir konuya ait taktiklerdir.
Herhangi bir cafede wireless'e bağlıysa telefonuna sızıp ekranına güzel şeyler yazabilirsiniz. Ne kadar marjinal bir yürüme.
senin agzini yerim ben bu zamana kadar nerelerdeydin sen diye sarki soyleyin ona.
Bak bunu daha önce kimseyle paylaşmadım kıymetini bil taktiğidir.

Önce kızın gözlerinin içine bak ve de ki; buban nabuy be putperest pezevenk.

Önce şok olacak sonra aşık.
yakınında ki bir ağaca kokunuzu bırakın ve takla atın.
Bence kızla arkadaş olmakla başla. Yavaş yavaş birşeyleri paylaş onunla ne bileyim aynı kafeyi aynı sırayı falan filan. ortak arkadaş edin bol bol. Ve en önemlisi başarısız olduğun bir taktiği asla çöpe atma tekrar dene. izmirli veya asil veya Nijeryalı sonuçta o da senin gibi bir insan kıza gidip de uzaylı muamelesi yapma.
-pardon saat kaç?
+üç
- saat şimdi dursun ve biz birlikte olduktan sonra hiç geçmesin o zaman,
+ya bi git manyak mısın
Ateş isteyin.
Leyla ile mecnunda ak sakallı dedenin leyla ile tanışmaya giden mecnuna verdiği taktikler var o bölümü izleyin ve onları uygulamayin.
Bence artık sohbet etmek çok güçleşti. Özellikle karşı cinsten biriyle sohbet etmek çok güç. Artık yapılan şey bir selam naber deyip ondan bundan numarasını almak ve sanaldan konuşmak. Ben kendi adıma konuşayım. Mesela okuldan biriyse konuşma önce derslerden ve ne olmak istediğinden açılmalı. Sonra da hobilerine ve yeteneklerine doğru sohbet ilerlemeli. Bilmiyorum bir gün karşıma yeteneklerin neler, her hangi bir şeye ilgi gösteriyor musun diye adam akıllı soru soran biri çıksa düşüp bayılırım. Karşındaki insana git bir bardak sıcak çikolata al ve sevdiği şeylerden konuş. Okuduğu kitaplar, beğendiği film veya oyuncular vs.
Akıl veren kazanova arkadaşlar böyle devam. işe yarayan taktik yoktur. Az alkol vardır.
Dogal olmaktan daha etkili bir taktik goremedigim bir konudur.
Şöyle yap;

Karşıdan geliyor mesela yanından geçerken, "ay götüm" diye duyacağı şekilde seslen.
Ne oldu diye sorarsa veya o çeşit bakarsa "basurum var şekerim, hiç sorma çok kötü" dersin.
"Geçmiş olsun" mu dedi mesela, durma gir muhabbete.
Emin ol bundan daha samimi bir konu bulamazsın, aranızda hiç bir duvar kalmaz.
Ordan da işi sevgililiye getirirsin zaten sonuç itibari ile yakın organlar.
biraz göz aşinalığı olması ilk şarttır. ikinci şart selam vermedir. selam da alınıyorsa üçünçü şarta geçilir, o da muhabbet etmektir. dördüncü şart ise, tanışma faslında fazla dozu aşmamaktır. beşinci şart, gün be gün muhabbeti sürdürmektir. altıncı şart; birlikte arkadaş olarak aktivitelere katılmaktır...

her şeyin sırası var gari.. sırası karışırsa kız da kaçar.
Seviyorsan git konuş abi. Olmadı bayıltıp sikersin taktiğidir.
Ayrica izmirli olmayan kızda asalet ne arar la.
sadece merhaba temalı bir giriş en az 10 kız üzerinde denenmiştir. sadece birinde olumlu sonuç alınabilmiştir.

tip: fazla ahım şahım olmasa da yakışıklı.

yani düşünün amk. kızlar konuşmaya bile tenezzül etmiyor, küçük dağları ben yarattım havasındalar. ulan en içerlendiğim durum da hani gözlerinden çok istediğini anlayabiliyorum ama ah o ego yok mu ah o ego....

sonra amına koyim yok mutsuzum yok doğru erkeği bulamıyorum. yani aga ne yapabilirim? bir otobüste bir kız çok hoşuma gitti, etkilendim napiyim mal mal öyle gitmesini mi bekliyim? en azından bir merhaba deyip sevgilisi var mı yok mu öğrenmek istiyorum.. sonra bir kızla öyle tanışılır mıymış ulan yani anlamıyorum amk. özel kelimeler falan mı var kızlarla tanışmak için. belki yarın ölücem. en azımdan içimde kalmaz.. ulan sinirim kalktı yine gece gece..
şimdi canım kardeşim şöyle oluyor tam olarak :

tanımadığın kız eğer çok rahat bir tip değilse, çıkıp karşısına konuşmanla %95 hayır yiyeceksin. çünkü seni tanımıyor. nesin ne değilsin bilmiyor ki hayır demekte yerden göğe kadar haklı. ben olsam ben de hayır derim. burada şu olmak zorunda referans birini koyacaksın araya yani aracı. ya sizi tanıştıracak yada senden bahsedecek ona.

fakat bu da sağlıklı değil çünkü eğer karşı taraf bir ilişki arayışında değilse en fazla meraktan tanışır ama kendi bulmadığı için onun gözünde 1-0 yenik başlarsın. bu sebeple bir şekilde kendin ortak bir noktayla tanışmaya bak ki senden etkilenirse gerisi kolay. çaya çorbaya çıkarsınız.

hayırlısı olsun.