bugün

ağzına rövaşata atılası kızdır.
ağzına vole çekilesi kızdır.
ağzına orta açılası kızdır.
cinstir.trip atmaya programlanmış hatun kişisidir. Agzına kürekle vurulması gerekir.
Peki diyerek trip atılası kızdır.

Pekihmiş. Sensin peki. Yelloz.
Hoşlanmıyorsa demek ki kırmakta istemiyor napsin uzaklaştırmaya Çalışıyor kendinden.
ağzına gol atılası kızdır. noktayı koydum abarmayın artık.
ağzına servis atılıp topun fileden geçirilmesi gerekir. amma sporcu varmış ha şu sözlükte.
Poposuna tekmeyi basma zamanı gelen kızdır.
(bkz: peki)
hakkinda son zamanlarda oldukca fazla konusulan kizdir.

sayin beyefendiler sürekli "peki" diyen kizda sorunu aramaktasnizdir.
ama bir kendinize bakip düsünmeniz gerek, bu kiz simdi bana niye peki dedi.
belki hararetli bir kavganin icindesinizdir kiz daha fazla uzatmak istemiyodur. bu konuda susmanin daha saglikli oldugunu sizde kabul etmelisiniz.
simdi ben nadiren bir konuyu peki ile bitiririm. kastim insani sinir eden bir pekidir. lakin karsidaki, romanlar yazip, destanlar döktürdügünde ve icersinde "ya kizim, sen ne bicim bir seysin, konuyu uzattikca uzatiyorsun lafta anlamiyorsun" bir cümle tasiyorsa bu insana pekiden baska ne diyebilirsiniz?
ki harbiden var böyle insanlar. hem sus hemde yok yok gene konus, bir karar verin beyler.
bu birtane nedindir.

diger nedende kisacasi siklenmiyorsunuz, kusura bakmayin bunu savunmuyorum, uzun yazipta, sizin hakkinizi vermeyen kizin manikürden yeni cikmis tirnaklari kirilsin. ama kabullenip bununla yasamaniz gerek, daha fazla sol frame'mi mesgul etmenin luzumu yok.
ağzına muz orta yapılası kız.
ağzına serbest vuruş ile vurulması kızdır.
Ağzına crossover alleyoup turnike gözyaşı smac yapılasıdır.
sırf şu kız yüzünden peki diyemez olduk arkadaş.
"peki peki anladık sen ne kezbanmışsın öyleeee" diye bir single ile cevap verilesi kızdır.
Kırılmış ama yine de bunu belli etmeyen kızdır.
aynı eylemi yapanlar tarafından hunharca eleştirilen kızdır. kendinizi kandırmayın.
aslında ülker peki isteyen kızdır.
lakin yanlış anlaşılmıştır.
lan bitti o artık, üretmiyorlar.
eski camel'da kalmadı zaten.
içinden küfür etmiştir. evet.
hıhı evet deyip işin içinden çıkandır. belli ki sıkılmıştır.
(bkz: kız tribi)
trip canım o trip. siz daha anlamadıysanız muhabbeti daha çok peki diyerek bitiren kız görürsünüz.
kırılmış kızdır. küskün olmuştur.
Peki peki anladik sen herseyden tatlisin, demenizi bekliyor olan kizdir zannimca.

http://www.vidivodo.com/v...eklam-reklam-video/340898
benim eski sevgilimdir.ama eski.