bugün

meali: "abazanın tekiyim ve yüz yüze insanlarla iletişim kuramayacak kadar da özgüvensizim o yüzden msn denen mucizevi programın arkasına sığınarak sana yavşamak hedefindeyim" olan female kullanıcıların karşılaşması olasılığı güneşin doğudan doğması kadar olan girizgah sorusu.

sosyal iletişim bağları zayıfladıkça önemi daha da artıyor bu sorunun ama bu salak program yüzünden insanlar daha da asosyal oluyor lan. e tabi bir taraf ölümüne abazan diğer taraf da ölümüne abazan ve kaşar olunca al gülüm ver gülüm sanal sekslere yolculuk başlar, ama yine de gerçek hayatta karşı karşıya gelince şaşırır bunlar.

-msn var mı??
-.....
-hehehe, daha rahat iletişiriz, msn var mı?
-var hayvanoğluhayvan, gir microsoftun sitesine bak, orada var.
(bkz: var)

(bkz: soru şeklindeki başlığa cevap girmek)
chat sitelerinde, genellikle sohbeti derinleştirmek için karşı cinse sorulan kült sorulanlardan biridir.
gereksiz, boş vakti olanların sorduğu sorudur.
(bkz: var ama bana lazım)
telefon parası vermemek için debelenen cimri çıkarcıların, bıktıran, usandıran, yaka silktiren sorusu. *
sohbet serverlerinde sorulan en meşhur abaza sorusu.
(bkz: var ama evde)
artık sorulmayan sorudur.
abazan el kitabı sayfa 1 kural 2 sorulcak sorulardan ikincisi.
kızlar bu soru ile daha fazla karşılaşır. genelde olan diyalog şudur.

- eheheh msn'in varmı
- var!
- versene
kız hışımla sağ elini sol elinin içine yerleştirerek bilekten itibaren herifin suratına doğru hafif bir güç göstererek sağ elinin baş parmağını gene sağ elinin işaret ve yüzük parmağı arasına sadece ucu gözükecek şekilde yerleştirmesi ve fonda yüksek tonda "şlackkkkkkk" sesi ile
- allll demesi.
kızlara sorulur genelde. kızlar da, bu aralar cok moda olan "yok" cevap sekliyle karsılık verir, o yuzden fantastik sorun, mesela; "sana internetten ulasabilecegim bir telefon numarası var mı?" tarzında, zekiyse ve msn istenmesini tecavuz olarak algılamıyor, kafasını bozdugunuz zaman silip sizden kurtulabilecegi bilincindeyse verecektir.
"burası cok kasıyor yaaa" onsozuyle birlestirilence kusma istegi uyandıran sorudur.

yani;

- burası cok kasıyor yaaa, msn var mı"

ben kasılmıyorum ama..

diyosun...(elleri cebinde havaya bakarak islik calma efekti )
bu soruyu bir erkekten duyan kızlar ortamdan hemen uzaklaşmalıdır. zira başlarına bazı işler gelebilir.
bu soruyu soran bunu da sordu kiz msn i var mı? hacı.
bir arkadaşlık sitesindeki iki ila üç mesajlaşmadan sonra genellikle sorulan soru çeşidi.

-msn in var mı?
+var ama eklersen büyük ihtimalle engellerim, burdan konuşuyorsak konuşalım. * *
chat sitelerinde ve mirc' de kullanicilarin birbirine en cok sordugu soru olduguna suphe yoktur.
gittikçe sanallaşan şu dünya da msn adresi olmayan mı var ki denilerek cevaplanacak soru.
sanırım refleksif bir soru.
-msn var mı sende
- evet var
-versene
-hangisini

gibi bilumum saçma salak esprilere malzeme veren cümle yıgını.
- msn nin var mı?
- kim soruyor?
- ben
- o zaman yok
- ..ee ben s.ktir olup gideyim.
- msn nin var mı ?
+ yok
- yok muuğğ ?'^+/? **
erkeklerin selam dedikten sonra konuya bodoslama dalması.

erkek -msn nin var mı?
kız -evet var senin varmı?
erkek -var.
kız - ne duruyosun?
erkek -ne yapayım?
kız -amuda kalk defol git olum başımdan.
erkek - zönkkkk.
muhtemel bir erkek cümlesi gibi görünse de herkes tarafından kullanılan bir cümledir. ayrıca kim demiş kızlar msn vermez diye yeter ki istemesini bil! hatta kendini ağırdan sat msn falan isteme bırak bir süre sonra o senden ister zaten.

(bkz: aşırı doz msn öldürür)
günümüzde telefonun varmı sorusunu sollamakta olan soru cümlesidir.
-msn varmı
-var
-versene
-niye
-işte
-nasıl işte
-işte işte
-"abazanlara msnimi veremiyorum"
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar