bugün

uludagsozluk te yazar olan kişidir.
(bkz: gereksiz şeyler)
Çok yoğun olup hesap açmayı düşünmeyen insanlardır.
(bkz: medeniyet ölçüsü olarak msn facebook ve twitter)
aptalca yorumlardan bıkmış olan, hayatında bır kere gördü diye seni facebook da ekleyenlerden nefret eden kişidir.
edit: yahu kişisel iletimi neden 300 kişiyle paylaşayım ki.
(bkz: efendim)
(bkz: twitter hesabı olmayan kişi)
bizim orda 68 yaşında hasan dede var ya işte o.
gereksiz olan herşeyden uzak duran kişidir.
Artık gerçek dünyada yaşamak istediği için radikal bir kararla bu hesaplarının hepsini iptal etmiş kişidir.
Normal arkadaşlar istiyordur.
Bir pazar günü sabahın 7' sinde kapının tepiklenmesine uyanmak ve etten kemikten arkadaşlarının ellerinde tepsilerle "kalk hadi uykucu kahvaltıya geldik" uyarısıyla bi gidip çay koymak isteyen kişidir.
Doğumgününde facebook'tan mesajlar yağsa da, doğumgünü pastasnın mumlarını üflemek isteyen, arkadaşlarının saçma sapan tezahuratlarını duymak isteyen kişidir.
nurican sizinle şu şarkıyı paylaştı yerine, nurican da gelsin, ben de alayım elime gitarımı, toplanalım gidelim bir sahile çalalım söyleyelim be kardeşim diyen kişidir.
Gerçek insandır ya.
Sevgilisiyle msn'den, facebook'tan tanışmak yerine, ileride çocuklarına anlatabileceği bir hikayeleri olsun, ne bileyim öyle bir yer olsun ki o adam beni görmek için oranın önünde yatsın kalksın falan.
kısaca GErçek şeylerin peşinde olan insandır yahu gerçek.

(bkz: facebook da 700 arkadaşı olan yalnız birey)
(bkz: kalabalıklar içinde yalnızım)
keşke bu şekilde yaşayabilseydim detirten durumlar. bi ara taş devrine de dönmeyi de düşünüyorum. cilalı yontma vs..
artık beni de kapsayan tanımlama.

kullanmayacağım bir süre, daha doğru düzgün bir kullanıcı adı bulana, eski sevgiliyi tanımayan bir ortam kurana kadar da kullanmayacağım.